18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Souhrnné informace o zápasech krajského přeboru.

Domažličtí fotbalisté se hladkou výhrou nad Manětínem dotahují na čelo tabulky.

Ve víkendovém kole po­tvrdily současnou dobrou for­mu Domažlice, které si doma hladce poradily s Manětínem.

M. Touškov-Rokycany 1:1

Vedoucí celek si v první pů­li udržoval mírnou převahu, kterou zúročil brankou Jiřího Scheinherra z penalty. Po změně stran byli aktivnější hosté a střídající Jedlička jim v závěru zajistil důležitý bod.
Nejlepší hráči: Karbusický - Rýdl. Poločas: 1:0. Branky: 19. (PK) J. Scheinherr - 83. Jedlička. Roz­hodčí: Červený. ŽK: 2:2. ČK: 0:1 (84. Mraček). Diváků: 200.
M. Touškov: Nikrmajer - Kolář (35. Bruha), Kluska, Fiirbacher, J. Scheinherr, Lambor (88. Vrba), No­sek (55. Šesták), Havlíček, Karbu­sický, Brand, M. Scheinherr. Tre­nér M. Mareš.
Rokycany: Vild - Rýdl, Světlík (77. Krchov), Kohout, Schveinert (81. Jedlička), Mochňák (46. Brož), Mraček, Papáček, Abrt, Procházka, Kučera. Trenér P. Aubrecht.

Domažlice-Manětín 3:0

Domácí předvedli kvalitní výkon a opět hladce zvítězili. Manětín bojoval, ale vyložené šance si nepřipravil, navíc do­hrával bez vyloučeného bran­káře Pochobradského.
Nejlepší hráči: M. Šot - Bouška. Poločas: l:0. Branky: 43. Mach, 68. a 78. M. Šot. Rozhodčí: Bogdan. ŽK: 2:3. ČK: 0:1 (65. Pochobradský). Di­váků: 400.
Domažlice: Mlaziva - Strejc, Te­sař, Janeček, Rejthar, Černý (58. Kotlan), Šámal, M. Šot (78. Váchal) Mifek (83. Nejdl), Schtötterl, Mach.  Trenér M. Moravec.
Manětín: Pochobradský Fuchsa, Spal, Dlouhý (84. Janouškovec), Bouška, Hůlka (54. Prais) Stejskal, Cibula (66. Kronďák), Mikulík, M. Pátek, Pleyer.    Trenér J Pátek.

H. Bříza-Rapid Plzeň 0:0

V bojovném, vyrovnanén střetnutí byli v první půli lepší hosté, po přestávce domácí. Měli tlak i šance Pauknerem a Krůsem, na druhé straně po faulu na Jílka Korda z penalty netrefil branku domácích.
Nejlepší hráči: Krůs – Zaoral.  Rozhodčí: Kopejtko. ŽK: 2:2. Divá ků: 320.
H. Bříza: Mizera - Šimice, Gadač, Krůs, Janka, Fráz (75. Vacek) Paukner, F. Rozmara, Kohout, Jagerčík, P. Chocholatý.        Trenér F. Sudík.
Rapid: Štrunc - Peroutka, Lavička, Pata, Hucl, Korda, Janout, Nový (31. Brabec), Jílek, Šimsa (70. Liška), Zaoral.         Trenér M. Nádherný.

SK ZČE Plzeň-Chrást 3:5

Hosté se brzy ujali vedení ale domácí po půlhodině hry zaslouženě vyrovnali. Chrást šel záhy opět do vedení a brzy po přestávce přidal třetí gól. Domácí opět snížili, ale Mojžíš po úniku pečetil výhru hostů.
Nejlepší hráči: Rout - Brýla. Poločas: 1:2. Branky: 33. (PK) Mičan 82. Spörl, 87. Svatoš - 10. a 89. Mojžíš, 37. Brýla, 49. Ranc, 76. Diepold.   Rozhodčí: Burda. ŽK: 5:4. Diváků 150.
SK ZČE: Řezáč - Levý, Staněk, Karadžov, Chaluš (70. Svatoš), Šne­berk, Bačkovský (85. Rous), Spörl, Mičan (70. Vodička), Rout, Krystl.     Trenér J. Urbánek.
Chrást: Vítovec, Šmíd, Diviš, Král, Brýla, Kučera, Mojžíš (90. Do­ležal), Ranc, Fiala, Křen (75. Hai­delmayer), M. Tyr (60. Diepold).      Trenér J. Aubrecht.

Klatovy B-Staňkov 4:1

Klatovská rezerva měla fa­mózní nástup a již ve 23. minu­tě vedla 4:0. Pak. se hra vyrov­nala a hosté z brejku snížili. Po přestávce se hrál nezáživný fotbal, domácí výhru uhlídali.
Nejlepší hráči: Šlechta - Trhlík. Poločas: 4:1. Branky: 9. a 23. Beneš, 15. Presl, 17. Cihlář - 33. Trhlík.
Rozhodčí: Niedermayer. ŽK: 4:3. Diváků: 150.
Klatovy B: Herman -Vacovský, Hromada, Jakubec, Mužík (71. Vo­típka), Šlechta, Beneš, Cihlář (24. Sysel), Zb. Toman, Hanzlík (62. Fait), Presl.         Trenér J. Palivec.
Staňkov: Jánský - Doležal, Gust, Hönig, Janka, Trhlík, Řehá­ček, Russ (77. Vachtl), Regál, Dolejš, Hrach.      Trenér V. Šindler.

Holýšov-Přeštice 4:2

Ve vyrovnaném utkání se nakonec radovali šťastnější domácí.
Nejlepší hráči: Vasko - Šperl. Poločas: l:0. Branky: 40. a 69. Jeniš, 58. lastní, 60. Procházka - 82. vlast­ní, 90. Šperl. Rozhodčí: Dusil. ŽK: 2:2. Diváků: 300.
Holýšov: Vasko - Nový, Hamer­ník, Stanislav, Bečvář (72. Heller), Švehla (46. Kraina), Chalupa (89. Šimsa), Jeniš, Tlustý, Procházka, Lukáš.     Trenér Z. Daněk.
Přeštice: Kripner - Kuneš, Šobr (76. Kočí), Bouc, Kaas (80. Gerst­ner), Mareš, Procházka, Šindelář, Šperl, Benedikt, Švarc (60. Ostro­lucký).     Trenér J. Kožíšek.

Sušice-Chanovice 2:1

Hosté se brzy ujali vedení, ale střelecky disponovaný Prchlík zajistil domácím cen­né body.
Nejlepší hráči: Kindelman - Černohorský. Poločas: 0:1. Branky: 53. a 89. (PK) Prchlík - 15. Tafat. Rozhodčí: Kořínek. ŽK: 3:5. ČK: 1:1 (81. Kočí - 88. Šedivý). Diváků: 320.
Sušice: Kindelman - Kodýdek, Hoda, Kočí, Hlaváč (46. Junek), T. Marek, Prchlík, Hrach, J. Cihlář, Sládek (71. Hubáček), Hupka (46. Klíma).         Trenér L. Vašica.
Chanovice: Daněk - Šedivý, Srb, Frýzek, Hnídek (46. Kočí), Varga, Poláček, Tafat, Černohorský (68. Kučera), Votava, Kocour.       Trenér P. Běloušek.

Chodov-Tachov 1:2

Ve vyrovnaném zápase se radovali fotbalovější hosté.
Nejlepší hráči: Kuboušek-J. Vi­terna. Poločas: 0:1. Branky: 50. J. Šot-30. Hutta 70. Hobza. Rozhodčí: Čermák. ŽK: 1:1. Diváků: 150.
Chodov: Dolhý (46. Kuboušek) - Jan Kapic, J. Šot, MI, M. Holar, J. Chmelík, M.Chmelík, Hála (75. Malzer), P. Holar, Smazal, Krakeš (76. Jiří Kapic), Kobes.      Trenér M. Chmelík.

Tachov: Valenta - Braun, Opa­va, Kaše, Šácha, Gabčo, Čížek, J. Viterna, Augustin (63. Hladík), Hutta (39. Pikl), Hobza.     Trenér P. Hudec.