14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Marila přehrála nováčka ve druhém poločase

Praha/ Votická Marila se představila u nováčka soutěže pražského Meteoru VIII. Po zlepšeném výkonu ve druhé půli si odvezla všechny body.

Petr Roubíček

Meteor Praha VIII – Marila Votice 2:4

Divizní nováček začal utkání nebojácně a vynutil si převahu. Jenže ve 22. minutě vystihl Bartolšic chybnou malou domů [›], přihrál Málkovi a ten hlavou otevřel skóre – 0:1. Pražané nesložili zbraně a krátce před poločasem po trestném kopu vyrovnali.
Po změně stran Votičtí zlepšili výkon a to se odrazilo i na ukazateli. Během šesti minut bylo o utkání rozhodnuto. Nejprve v 57. minutě po rohu Svobody hlavičkoval Málek – 1:2. Za dvě minuty Budil našel dlouhým pasem Bartolšice, ten přiklepl Horváthovi, který přeloboval na vzdálenější tyč domácího gólmana – 1:3. Čtvrtou branku připojil Horňák nechytatelnou bombou ze třiceti metrů. V 69. minutě domácí zblízka snížili, ale to bylo z jejich strany vše. Deset minut před koncem ještě Bartolšic orazítkoval břevno.
„První utkání sezony svazovalo nohy oběma mužstvům. V prvním poločase jsme nebyli dost důrazní, přenechali jsme soupeři dost prostoru ke kombinaci a ten nás přehrával. Po důraznější domluvě o poločasu jsme začali hrát svůj fotbal a zaslouženě vyhráli,“ uvedl trenér Votic Ivan Pihávek.
Poločas: 1:1. Branky Votic: 22. 57. Málek, 59. Horváth, 63. Horňák. ŽK: 1/Lukeš, Bartolšic. Diváci: 240. Marila Votice: Soukup – Budil, Horňák, Gazmend, Málek (90.+1. Houška – Horváth, Rezek (46. Malina), Svoboda (85. Dohnal), Bareš – Lukeš, Bartolšic. ⋌