24 25 26 27 28 29 30

Z kolovečského webu

Stafin Holýšov - Slavoj Koloveč 2:1 (0:1)

Sestava Kolovče : Simbatrl, Mareš, Milota, Kufner ( Rejthar), Baxa, Černohorský, Homolka, Tomášek, Šperl, Mifek, Duchoň

První zápas v krajském přeboru proti celku Holýšova, který skončil v minulém ročníku na 3. místě. Již ve 3. minutě obdrřel žlutou kartu Homolka. Ve 13. minutě poprvé zahrozili domácí, když po rohovém kopu domácí Skácel přestřelil branku. O minutu později přetažený centr Šperla na Černohorského, který ale vysoký centr před brankou nezvládl. V 18. minutě trestný kop Holýšova, Jeniš v dobré šanci přestřelil. Ve 24. minutě rozhodčí opět rozdával žluté karty, tentokráte Baxovy a Duchoňovi.Hra se odehrávala ve středu hřiště s větší kombinační převahou Holýšova. Ve vyložené šanci ke konci poločasu se neprosadil Tomášek, který z půly hřiště prošel až před branku, ale zakončil před brankářem nad. Do druhého poločasu Slavoj vkročil razantněji, a v 50 minutě vedl 0:1, po Mifkově přihrávce zakončil Šperl. Po obdržení branky domácí ožili, v 52 minutě musel Simbartl likvidovat střílený cent. Dvougólové vedení mohl pojistit Šperl, který po vybojovaném míči Černohorského pronikl sám do vápna, ale stroskotal na brankáři.V 61. minutě žlutá karta Mifek. V 69. minutě se domácí dočkali vyrovnání po rohu si naběhl Jeniš a nachytatelnou hlavičkou vyrovnal na 1:1. Po dvou minutách vyrovnání šli domácí do vedení brankou Jeniše, po trestném kopu s náhodným zakončením do břevna a následnou střelou. 2:1. V 72.minutě ukázal rozhodčí i červenou kartu, Kolovečskému Mareševi. V oslabení Slavoj dohrál zápas do konce bez zisku bodu.