13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Výsledky krajského přeboru souhrnně

V úvodním kolem od­startoval o víkendu krajský přebor fotbalistů.Oba exdivizní týmy doká­zaly zvítězit na hřištích sou­peře, ani jeden ze tří nováčků nedokázal bodovat. Překva­pením je také výhra Touško­va v Plzni nad SK ZČE. Hosté již prohrávali 0:2, a i když do­hrávali o deseti, dokázali na­konec zvítězit.

SK ZČE Plzeň - M. Touškov  2:3

V první půli i v úvodu dru­hé měli mírně navrch domácí, kteří po hodině hry vedli již dvoubrankovým rozdílem. Hosté v 66. minutě snížili, vy­cítili šanci, a i když dohrávali o deseti, dovedli zápas do ví­tězného konce.Nejlepší hráči: Chocholaty - Královec. Poločas: 1:0. Branky: 28. Šiml, 57. Fedorco - 66. Brand, 75. Královec, 85. K. Fiirbacher. Rozhodčí: Štrincl. ŽK: 2:2. ČK: 0:1 (78. Kalčík): Diváků: 150.
SK ZČE: Řezáč - Eliáš (62. Fied­ler), Diviš, Chocholatý, Bedrna, Šiml, UM, Bačkovský (82. Lenk), Bednář, Fedorco (80. Vohrna), Vl­ček. Trenér V. Votípka.
M. Touškov: Daněk - Forman, Zaoral, Kalčík, K. Fiirbacher, Ko­cour (60. Nosek), Svoboda, Králo­vec, Havlíček (65. Misař), Karbu­sický, Brand. Trenér K. Bárta.

Přeštice - Chrást 1:3

V kvalitním vyrovnaném zápase měli fotbalovější hosté více příležitostí a do přestáv­ky získali těsné vedení. Po změně stran se Přeštice snaži­ly vyrovnat, ale v poslední minutě si nešťastně srazily centrovaný míč do vlastní sí­tě.Nejlepší hráči: Turek - Levý. Poločas: 1:2. Branky: 34. Bešta - 13. Levý, 43. Bezdička, 90. vlastní. Rozhodčí: Vocelka. ŽK: 0:2. Divá­ků: 250.
Přeštice: Frančík - Stehlík (54. Veleman), Zelenka, Bešta, Pro­cházka, Duchek, Turek, Žitník, Benedikt, Jonáš, Ostrolucký. Trenér F. Sluka.
Chrást: Bláha - Levý, Král, Ko­vařík (87. Kučera), Bezdička, Moj­žíš (46. Komárek), Fiala, Haidel­mayer, Křen (89. Šamberger), M. Tyr, Sadílek. Trenér J. Urbánek.

Rokycany - Bolevec 1:0

V utkání podprůměrnéúrovně měli domácí po celých devadesát minut neplodnou převahu. Jediný gól padl po krásné akci Martina Sche­inherra, kdy Brož střelou od tyče nedal šanci brankáři hostů, další šance už Roky­canští neproměnili.Nejlepší hráči: J. Scheinherr - M. Pelnář. Poločas: 1:0. Branka: 31. Brož. Rozhodčí: Homr. ŽK: 2:1. Diváků: 130.
Rokycany: Vild - Jícha, Čihák, Tobrman, Mraček (83. Korelus), Brož, J. Scheinherr, Procházka, Blecha, Fiala (67. Hereit), M. Sche­inherr. Trenér P. Aubrecht.
Bolevec: Kórner - Kučera, M. Soukup, Humpál, Šnaider, Víto­vec (80. Brejcha), Došlý, Šanoba (54. Kovářík), M. Pelnář (74. Tho­mayer), Šiml, Greif. Trenér J. Kůs.

Nýřany - Doubravka 1:4

Souboj nováčka s exdiviz­ním Sencem byl vyrovnaný jen v prvním poločase. V ná­stupu do druhé půli hosté rychle získali dvoubrankový náskok, jejich jasnou výhru pečetil střelou ze třiceti met­rů v poslední minutě Kovács.Nejlepší hráči: Fait - Belan. Poločas: 1:1. Branky: 34. (PK) Duspiva-30. a 90. Kovács, 55. a 58. (PK) Vaigl. Rozhodčí: Petržílka. ŽK: 3:2. Diváků: 250.
Nýřany: Fait - Štýs, Duspiva, Liška (30. Šindler), Louda (75. Zdvihal), J. Niedermayer, M. Nie­dermayer (46. Kožíšek), Kočí (80. Cink), Voráček, Cvachouček, Ko­váč. Trenér M. Niedermayer.
Doubravka: Mička - Marou­šek, Varga, Belan, Sýkora, Vaigl, Kovács, Novák, Bobák (68. Žák), Šimr, Švec (82. Klůc).

Rapid - Horažďovice  0:2

V první půli byly aktivněj­ší Horažďovice, ale ani tu nej­větší šanci nedokázaly využít. Po přestávce dostali domácí soupeře pod tlak, jenže gólem z brejku paradoxně rozhodli utkání hosté. Nejlepší hráči: Uzlík - Janouš­kovec. Poločas: 0:0. Branky: 75. Janouškovec, 89. Juda. Rozhodčí: Krutina. ŽK: 0:1. Diváků: 100.
Rapid: Nikrmajer - Netrh, Uz­lík, Štádler (85. Votava), Sváta (87. Tomáš), Hucl, Šimsa, Brabec, Po­lívka, Lambor, Peroutka. Trenér J. Jílek.
Horažďovice: Švehla - Stulík, Mirvald, Janouškovec (90. Mach), Wurczel, Šafanda, Pavlík, Mourek(87. Michálek), Kupec, Juda, Sova (63. Jiřík). Trenér L. Vašica.

Manětín - Staňkov 1:0

V bojovném a důrazném utkání vstřelili domácí vítěz­nou branku hned,v úvodu utkání. Po přestávce hube­né vítězství ubránili.Nejlepší hráči: Pleyer - Panuš­ka. Poločas: 1:0. Branka: 19. Spal. Rozhodčí: Schneider. ŽK: 4:2. Di­váků:150.
Manětín: Pochobradský - Pleyer, Prusík, Spal, Paum, Ešner (84. Janouškovec), Dobrý, Straka, Bulín, Kovář (89. Eliáš), Mikulík. Trenér J. Aubrecht.
Staňkov: Kost - Hrach, Boz­děch, Šobr (67. Šteffl), Janka, Trh­lík, Bauer, Dolejš, Kubica, Ko­hout (50. Panuška), Poslední. Tre­nér L. Kazda.

Holýšov - Koloveč  2:1

V prvním poločase ne­zužitkovali domácí velkou převahu. Po změně stran se hosté dostali Šperlem do ve­dení, ale domácí dvěma sle­penými góly Jeniše rozhodli o svém vítězství.Nejlepší hráči: Jeniš - Šperl. Poločas: 0:0. Branky: 69. a 71. Je­niš - 50. Šperl. Rozhodčí: Kráč­mer. ŽK: 2:5. ČK: 0:1 (73. Mareš). Diváků: 800.Holýšov: Janča - Hamerník, Levička (29. Russ), Snášel, Hrdina(90. Dostálík), Kaas, Hulina, Jeniš, Procházka, Lukáš (82. Vrba), Šim­ka. Trenér Š. Hirschl. Koloveč: Simbartl-Mareš, Mi­lota, Kufner (82. Rejthar), Baxa, Černohorský, Homolka, Tomášek, Šperl, Mifek, Duchoň. Hrající tre­nér R. Baxa.

Zbůch - Chanovice  1:3

První vyrovnaný poločas skončil nerozhodně, když na vedoucí branku Chanovic do­kázal odpovědět Lukášek. Po přestávce měli domácí plato­nickou převahu, ale jejich ak­ce končily před pokutovým územím Chanovic. Fotbalo­vější a zkušenější hosté pak dokázali dovést zápas do ví­tězného konce, jejich výhru pečetil šest minut před kon­cem třetí brankou Prchlík.Nejlepší hráči: Herman - Čer­nohorský. Poločas: 1:1. Branky: 19. Lukášek--11. Krch, 55. Černo­horský, 84. Prchlík. Rozhodčí: Červený. ŽK: 2:2. Diváků: 200.
Zbůch: Vasko-Brož, Hettler (58. Beneš), Lukášek, L. Fořt, Schejbal, Mrázek (67. Kubíček), Daňhel, Hrd­lička (84. Hájek), Herman, M. Fořt. Trenér P. Lukášek.
Chanovice: Šedivý-Nový, Prch­lík, Pavlovský (46. Kislinger), Stra­koš, Kučera (90. Poleda), Švehla, Černohorský, Krch, Zdeněk, Růžič­ka. Trenér M. Rambousek.