25 26 27 28 29 30

Výsledky divize A souhrnně

Zahájení nové divizní sezony se neslo ve znamení dramatického duelu v Do­mažlicích, kde se před skvě­lou návštěvou 1150 diváků představily Strakonice.

Prachatice Tachov  4:1

Hostující nováček dostal lekci z produktivity. Po střele Habarta k tyči se sice rychle ujal vedení, ale domácí doká­zali těžit z individuálních chyb tachovských hráčů a ješ­tě do přestávky skóre otočili. Za stavu 2:1 nastřelil Rulf břevno, sudí odpustil domá­cím ruku ve vápně a Rulf z tu­tovky pálil nad branku. Po obrátce hosté útočili, ale Pra­chatice trestaly z brejků. Na­střelily ještě Kneiflem tyč, ale do břevna se trefil i Hutta.
Poločas: 2:1. Branky: 11. a 88. Košík, 15. Frnoch, 76. Kneifl - 8. Habart.
Rozhodčí: Hrubeš. ŽK: 0:1. Diváků: 150.
Tachov: Makó - L. Viterna, Ka­še, Lukáš Čížek, J. Viterna - Ma­chač (68. Šuranský), Hutta (88. Kabourek), Ladislav Čížek, Ha­bart (18. Hudec) - Braun, Rulf. Trenér Miroslav Chada.

Klatovy - Admira  0:2

Ve vyrovnaném prvním dějství nastřelil domácí Zed­ník břevno. V závěru poloča­su se však zranil a jeho ztráta negativně poznamenala herní projev Klatov. Přesto se v úvodu druhé půle dostali došancí Mirga s Benešem, v koncovce však neuspěli. Po chybě v klatovské defenzivě šli Pražané do vedení, vyrov­návací gól domácího Mezsárose nebyl uznán pro údajný ofsajd a v závěru hosté trestali podruhé.
Poločas: 0:0. Branky: 68. Kejha, 85. Miiller.
Rozhodčí: Kotalík.
ŽK: 1:2. Diváků: 450.
Klatovy: Jarolím - Bouberle, M. Viktora, Hovorka, Rendl - Mezsá­ros, Matějka, J. Cihlář, Zedník (42. Mirga) - Beneš, Pavlík (80. Vacov­ský). Trenér Jiří Toman.

Domažlice - Strakonice 2:2

Smolný zápas pro domácí, kteří měli před rekordní ná­vštěvou většinu času hru ve své režii, ale o tříbodový zisk v závěru přišli. Z úvodního tlaku Domažlice nic nevytěži­ly a hosté po faulu Tesaře šli do vedení gólem z penalty. Po obrátce domácí skóre otočili: roh P. Cihláře a ná­sledná hlavička Tesaře zna­menaly vyrovnání a po faulu na Zb. Černého vstřelil posti­žený vedoucí gól z penalty. V závěru vsadili Jihočeši na ofenzivu a v nastavení po střele Hovorky vyrovnali.
Poločas: 0:1. Branky: 48. Tesař, 65. Zb. Černý z PK-22.. M. Káník z PK, 90.(+2) Hovorka.
Rozhodčí:
Váňa. ŽK: 2:5. Diváků: 1150.
Domažlice: Mleziva - Strejc, Šmirkl, Tesař, P. Cihlář - Zb. Čer­ný, Šámal, Mužík, Čech (46. Ma­šek) - Manowetz, Bahleda (85. Schötterl). Trenér Milan Dejmek.

Třeboň - Vejprnice 3:1

Hosté rychle inkasovali z trestného kopu, J. Bieder­mann sice po krásné akci vy­rovnal, ale ještě do přestávky neštatně zapadl za záda Hajžmana centr z dalšího přímého kopu a domácí opět vedli. Druhý poločas zahazovali P. Horváth, Löwy a Košťál jednu šanci za druhou a fotbalovější Třeboň v závěru trestala po­třetí. Stínem utkání bylo zra­nění vejprnického obránce Bouři po odehrání míče.
Poločas: 2:1. Branky: 5. a 37. Pintér, 78. Ždimera - 25. J. Bie­dermann.
Rozhodčí: Blažej.
ŽK: 4:3. čK: 1:0 (60. Pintér). Diváků: 100.
Vejprnice: Hajžman - D. Štefá­nek (70. Aubrecht), Lisy, Stani­slav, Bouřa (60. Křen) - Lbwy, Da­vídek, Holý, Košťál - J. Bieder­mann, P. Horváth. Trenér Jaro­mír Mysliveček.

Ostatní výsledky:
Příbram B - Benešov 6:1 (2:0,6. Bakongolia,l4. a 87. Pilík, 56. M. Štochl, 77. a 90. Škácha - 87. Páv),
Meteor
- Votice 2:4 (1:1, 43. Blažek, 69. Trnka-22. a 56. Málek, 58. M. Horváth, 62. Horňák),
Hořovicko- Vltavín 1:0
(0:0, 72. Petr), Milevsko - Motorlet 0:2 (0:2,13. Vincenc, 18. Jirec).