Kalendář

<< listopad 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALNýřanský nováček přivítá favorita

Opona jde slavnostně nahoru a velké představení s názvem krajský přebor začí­ná. Hned na úvod připravila dokonalá režie několik tahá­ků, které si nároční diváci určitě nemohou nechat ujít. Hodně jich přijde v Nýřa­nech, vždyť nejvyšší krajskou soutěž pamatují už jen letití příznivci. Přijede Doubravka, která ještě na jaře hrála divi­zi, kam by se rychle ráda vrá­tila. Nejlépe hned po roce. Trenér Ivan Kovács však ještě neví, koho vůbec k utká­ní postaví. Poslední příprav­ný duel s Klatovy odehráli Doubravečtí jen s torzem zá­kladního kádru. „Někteří zranění začali v týdnu tréno­vat, někteří nikoliv. Sestavu budeme dávat dohromady na poslední chvíli," líčí tvrdou realitu doubravecký kouč. Připouští, že jeho tým je fa­voritem. „Teoreticky ano, ale vzhledem k potížím se sesta­vou se může stát leccos. Navíc Nýřany nebudou pod tlakem, určitě se projeví nováčkovský elán a nadšení," varuje své svěřence Ivan Kovács. Hráčský kádr však nebu­dou mít kompletní ani domácí Nýřany. „Mám prakticky půlku mužstva. V posledním přáteláku se Stříbrem se to pokopalo a několik hráčů má problémy. Navíc se v sobotu žení Pondělík a Rada mu jde za svědka," líčí stav nýřanský kouč Milan Niedermayer. Slibuje však, že nováček bude určitě bojovat. „Asi při­jde hodně lidí, tak by měli kluci nechat na hřišti všech­no, co v nich je."
Další tahák úvodního kola uvidí diváci v Holýšově, kde se představí nováček z Kolov­če. Třetí celek loňského roč­níku krajského přeboru na­stoupí proti týmu složenému z kvalitních zkušených borců. Oba celky by měly patřit k nejlepším v celé soutěži.
Další z favoritů přeboru Chrást hraje v Přešticích, které se zachránily až v bará­ži se Žákavou. Obě mužstva povedou noví trenéři. Domácí František Sluka a hostující tým Jaroslav Urbánek.

 

Program 1. kola krajského přeboru:
SK ZČE Plzeň
- Město Touškov (SO 17.00 - Štrincl, náš tip: 1),
Přeštice - Chrást (SO 17.00­
Vocelka, náš tip: 2),
Rokycany
- Bolevec (SO 17.00-Homr, náš tip: 1),
Nýřany
- Doubravka (SO 17.00 -Petržílka, náš tip: 2),
Rapid Plzeň
- Horaždovice(S017.00-Krutina,
I náš tip: 1),
Manětín
- Staňkov (SO 17.00 - Schneider, náš tip: 0),
Holý­
šov - Koloveč (NE 17.00-Kračmer, náš tip: 2),
Zbůch
- Chanovice (NE 17.00-Červený, náš tip: 0).

Pavel Hochman