Kalendář

<< prosinec 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALProlog je ve znamení slavností

První kolo nového roč­níku fotbalové divize bude v Domažlicích ve znamení prá­vě probíhajících Chodských slavností. Veselice, dudy, ko­láče a také fotbal! Přijedou nebezpečné Strakonice.Na jaře v červnu sice Cho­dové svého zítřejšího soupeře doslova rozstříleli 6:1, ale ta­kový výsledek se opakovat zřejmě nebude. Už proto, že v hráčském kádru Domažlic jsou zdravotní problémy.„Viróza skolila Paula, který leží v nemocnici s vysokými horečkami, Vacek půjde na operaci a od přáteláku se Sla­vií se léčí ze zranění Šot. Tito tři hráči určitě nenastoupí," lituje Milan Dejmek, trenér Domažlic. Absence tří hráčů základní sestavy bude hodně citelná, přesto domažlický kouč věří, že. jeho svěřenci nezklamou. „Příležitost dostanou další hráči ze širšího kádru, doufám, že se poperou o místo v sestavě a nezklamou."Cíl mají Domažlice v premi­éře jasný: „Měli bychom vy­hrát, protože vylosování v dalších kolech nemáme zrov­na nejlepší. Navíc probíhají Chodské slavnosti, přijde ur­čitě velká návštěva, a tak bychom měli diváky potěšit kvalitním výkonem a hlavně dobrým výsledkem," přeje si Milan Dejmek.
V dalších utkáních prvního kola hostí Klatovy pražskou Admiru a utkání bude mis­trovskou premiérou nového klatovského trenéra Jiřího Tomana. Rovněž celek Klatov doznal v porovnání s loňskou sezónou celé řady změn.
Tachovský nováček se po le­tech vrátil do divize a hraje už v sobotu dopoledne na horké prachatické půdě. Jakýkoliv bodový zisk by pro něj byl velkým úspěchem.
Těžkého soupeře má na úvod i vejprnická Slavia, kte­rá se v nedělním dopoledni představí na půdě favorizo­vané Třeboně. Jihočeši myslí totiž tradičně na nejpřednější divizní příčky.

 

Program 1. kola divize:
Pracha­tice - Tachov (SO 10.15 - rozh. Hrubeš),
Příbram B - Benešov (SO
10.15),
Klatovy - Admira (SO 17.00
- Kotalík),
Domažlice - Strakonice
(SO 17.00 - Váňa),
Meteor Praha 
- Votice  (NE 10.15),
Hořovicko
- Vl­tavín  (NE 10.15),
Třeboň
- Vejpr­nice  (NE 10:30 - Blažej),
Milevsko­ -
Motorlet  (NE 17.00).

Pavel Hochman