11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

Mladší dorostenci Jiskry vyhráli prestižní turnaj v Plzni

Klub ZČE Plzeň s PKFS pořádaly v neděli 3. srpna fot­balový turnaj mladšího do­rostu. Jednalo se o první kon­frontaci divizních družstev.

FC Rokycany - Jiskra Do­mažlice  2:0
V prvním utkáni mladší dorost doplatil na nezkuše­nost, když během prvních pěti minut dostal dvě branky. Pak se hra vyrovnala a naši doros­tenci si vytvořili i několik brankových příležitostí.

ZČE Plzeň - Jiskra Domažlice 2:3
Ve druhém utkání s Plzní měl dorost Jiskry více ze hry a po řadě příležitostí vedl 3:0. Domácím se podařilo vstřelit dvě branky po hrubých chy­bách v obraně, když domažlič­tí fotbalisté již mysleli na dal­ší zápas a nebyli koncentro­vaní.

TJ Sušice - Jiskra Domažlice  0:1
Ve třetím zápase se již na obou mužstvech projevila únava, protože se hrálo 2x20 minut a mezi zápasy byla pouze deseti minutová pře­stávka. Jedinou branku za Domažlické dal v poslední minutě utkání Lešek.Branky za Jiskru: Toman, Kubr, 2x Lešek. Domažlicím pomohla překvapivá výhra v zápase ZČE - Rokycany 2:1, k vítězství v turnaji.
„Celý turnaj se dá hodnotit velice dobře, zejména z po­hledu konfrontace, kdy se domažličtí hráči přesvědčili, že rozdíl v důrazu a rychlosti je zcela jiný než v krajském přeboru. Přes vítězství v tur­naji stále zůstáváme při zemi, protože mistrovská utkání jsou zcela jiná než příprav­ná," řekl po turnaji trenér mladšího dorostu Pavel Wolf.