Kalendář

<< listopad 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALV Horšovském Týně Jiskra vysoko vyhrála

Na novém travnatém hřišti v Horšov­ském Týně si odbyl premiéru domácí 1. FC, který si pozval k přátelskému utkání divizní mužstvo Jiskry Domažlice. Pro svěřence trenéra Mila­na Dejmka to byl poslední přípravný zápas před startem nového ročníku divize. 

1. FC Horšovský Týn – J. Domažlice  0:8  (0:4)

Branky: Jakub Strejc 3, Jan Mašek, Petr Mužík, Tomáš Bahleda, Vladimír Čech a Martin Schötterl.„V utkání jsme se museli obejít bez zraněných hráčů Michala Bublíka, Lukáše Paula, Martina Šota (který už začne příští týden trénovat), Pavla Vacka a Miroslava Ma­nowetze. Trenér Milan Dejmek dal šanci všem hrá­čům ze širšího kádru. Zkoušel herní systém 3 - 4 – 3 (tři obránci, čtyři záložníci a tři útočníci). S výsledkem jsme spokojeni, ale vyskytly se v naší hře i drobné nedostatky, avšak věřím, že do začátku soutěže je odstraníme. Hráči zbytečně moc kombinovali a chybělo finální zakončení. Letní příprava splnila svůj účel," řekl vedoucí mužstva Jiří Hendrych.„Absolvovali jsme úspěšně předkolo a první kolo poháru ČMFS. Jsme rádi, že jsme Slávii Vejprnice. porazili vy­soko 4:1, což znamená, že v druhém kole na domácím hřišti přivítáme ligovou Vik­torii Plzeň," doplnil své in­formace Jiří Hendrych.

Jiskra hrála v sestavě: Pej­sar - Strejc, Šmirkl, Tesař, Cihlář - Mužík, Šámal, Rada, Čech - Mašek, Schötterl, stří­dali Steinberger a Bahleda. Trenér Milan Dejmek.

Jiří Pojar