12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Výsledky 1. kola Poháru ČMFS

Do včerejšího prvního kola Poháru ČMFS se zapojilo i pět mužstev z Plzeňského kraje. Postup do druhého kola si vybojovali jen fotbalisté domažlické Jiskry, kteří vy­řadili vejprnickou Slavii a 3. září přivítají ve vlastním pro­středí prvoligovou Viktorii Plzeň. Ostatní celky byly v prvním kole vyřazeny.

Rapid Plzeň - Sokolov 0:9
Jednostranná záležitost hostujícího druholigového týmu, který exceloval a celku krajského přeboru mohl na­střílet gólů daleko víc.Poločas: 0:2. Branky: 17., 43. a 53 Procházka, 61. a 88. Salák, 77. a 80. Duchoň, 46. Hájovský, 55. Va­něček. Rozhodčí: Makovička. ŽK:hráno bez karet. Diváků:150.
Rapid: Nikrmajer - Votava (46. Netrh), Sváta, Šimsa, Štádler (60. Novák) - Polívka, Lambor, Kova­řík, Hucl - Peroutka, Lavička (62. Brabec). Trenér Jan Jílek.

Tachov -Karlovy Vary 2:3
Vyrovnané drama se štast­ným koncem pro hosty. Di­vizní nováček vedl 2:1, ale po zbytečném vyloučení Malého musel bránit a favorit v závě­rečných osmi minutách vý­sledek nakonec otočil.Poločas: 1:1. Branky: 43. Rulf, 56. Malý - 1. Kotáb, 82. Geňo, 86. Kubice. Rozhodčí: Hajšman. ŽK: 2:2. ČH:1:0 (74. Malý). Diváků: 350.
Tachov: Pták - Šácha (53. Ka­bourek), Kaše, Luk. Čížek, J. Vi­terna - Machač (76. Šuranský), Braun (46. Lad. Čížek), Hutta, Hu­dec - Malý, Rulf. Trenér Miroslav Chada.

Domažlice- Vejprnice 4:1
V duelu divizionářů patřil hostům úvod, rychle se ujali vedení, ale domácí hru po­stupně vyrovnali. Gólem do šatny srovnali i skóre a po ob­rátce už měli osud utkání na svých kópačkách. Navíc se jim dařilo i střelecky. Poločas: 1:1. Branky: 42. Ma­nowetz, 56. Zb. Černý z PK, 80. vlastní, 87. Bahleda - 4. Löwy. Rozhodčí: Melničuk. ŽK: 1:3. Di­váků: 300.
Domažlice: Mleziva - Strejc, Šmirkl (73.Mašek), Tesař, P. Cihlář - Zb. Černý, Manowetz, Šámal, Čech (56. Paul) - Bublík (18. Mužík), Bahleda. Trenér Mi­lan Dejmek.
Vejprnice: Kovařík - D. Štefá­nek, Lisý,~ Havránek, Stanislav - Löwy, J. Biedermann, Holý, Koš­tál-Horváth (55. Křen), Aubrecht (73. Fillinger). Trenér Jaromír Mysliveček.

Klatovy- Vyšehrad 0:2
Třetiligoví hosté byli fotba­lovější, ale domácí dlouho odolávali a Beneš spálil dobrou šanci. Šťastný gól po teči obránce Posledního do protipohybu gólmana poslal Pražany do vedení, druhý po­ločas už byli lepším celkem a vítězství si ještě pojistili.Poločas: 0:1. Branky: 38. Ma­tuzsny, 73. Víšek. Rozhodčí: Ku­bec. ŽK: 2:2. Diváků: 420.
Klatovy: Herman - Bouberle, M. Viktora, Hovorka, Poslední - Matějka (70. Veselka), J. Cihlář, Meszáros, Zb. Toman (65. Pavlík) - Zedník, Beneš (75. Vacovský). Trenér Jiří Toman.