Kalendář

<< leden 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALS přípravou je zatím spokojenost

Prachatice/ Prachatičtí fotbalisté mají za sebou první týden přípravného soustředění, přičemž ve středu odehráli svůj první přátelský zápas v sezoně, který prohráli ve Strakonicích 2:4.

Autor:
Vladimír Klíma

Z Jankova by měli do Prachatic přijít Jakub Janoušek a brankář David Hrubý.

Z Jankova by měli do Prachatic přijít Jakub Janoušek a brankář David Hrubý.
Autor: Jan Škrle

„Přátelský zápas nám sice nevyšel plně podle představ, ale jsme teprve ve volné přípravě, kde se spíše zaměřujeme na fyzickou stránku. S dalšími odehranými přátelskými zápasy určitě přijde i herní kvalita, která nám tolik chyběla v zápase proti Strakonicím,“ přemýšlel o probíhající přípravě svého týmu trenér Josef Veselý.

Jeho navíc může těšit fakt, že někteří zranění hráči se už plně zapojili do přípravy. Například s obráncem Janem Lašákem to nevypadalo příliš dobře v úvodu přípravy, ale nyní se už naplno zapojil do tréninku s týmem.


Do přípravy se již plně zařadily také posily z Jankova. „Brankář David Hrubý i útočník Jakub Janoušek do týmu zapadli a mají za sebou odehraný i svůj první zápas za Tatran. Svým výkonem jistě nezklamali a doufám, že budou v budoucnu pro klub velkým příslibem,“ dodal k novým posilám v týmu Tatranu prachatický trenér Veselý.