10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Postřekovský turnaj vyhrála Jiskra Domažlice B

V sobotních zápasech nejprve porazila rezerva Jiskry celek Spartaku Klenčí 2:0 a poté zvítězil Tatran Chodov nad domácím Postřekovem 3:1.

V neděli se tedy o 3. místo utkaly celky Spartak Klenčí a Sokol Postřekov. Domácí (Sokol Postřekov) na svého soupeře nestačili a prohráli 2:1.

Ve finále se pak utkaly celky Jiskry Domažlice B a Tatranu Chodov.

Jiskra Domažlice B - Tatran Chodov 1:0 (0:0)

V poměrně vyrovnaném zápasu měli první velkou šanci v 10. minutě domažličtí, když po pravé pronikl Kotlan, ale jeho centr netrefil u vzdálenější tyče před odkrytou brankou Janeček. Poté zahrozili chodovští ale jejich dva střelecké pokusy skončily nad Kohelovou brankou. V 19. minutě se do šance dostal domažlický Kruml, ale zleva zamířil vedle vzdálenější Veberovy tyče. O dvě minuty později se Janečkův centr odrazil ke Krumlovi, jeho tečovaný volej ze 20 metrů však obránce Chodova vykopl z brankové čáry. Ve 34. minutě odcentroval zprava na druhé straně Mifek a P. Holar hlavou jen těsně minul pravou Kohelovu šibenici. Pět minut před obrátkou poslal dopředu Kruml domažlického Kotlana, ale ten ze 16 metrů zamířil jen do těla vybíhajícího Vebera.
Ve druhé půli se dlouoho nic převratného nedělo a první šanci měl chodovský P. Holar až v 68. minutě, jeho hlavičku z 8 metrů však Kohel výborně zneškodnil. O pět minut později zahodil další šanci Chodova Mifek, který neatakován poslal míč hlavou z 8 metrů nad domažlickou branku. V 77. minutě se po pravé straně probil chodovský Brašna, ale zamířil vedle bližší Kohelovy tyče. Když už se vše schylovalo k prodloužení, fauloval chodovský Vejmelka pronikajícího Kotlana, tr. kop si postavil zprava Kruml a ze 20 metrů překvapil brankáře Vebera, kterému se míč snesl ke vzdálenější tyči - 1:0. Tři minuty před koncem poslal Kruml do brejku Kotlana, ale jeho střelu ze 14 metrů Veber výborně vyrazil a když se na druhé straně hlavou netrefil P. Holar, bylo to v zápase, který neměl vysokou úroveň, vše a pohár vítěze si odvezli hráči Jiskry Domažlice B.

V dresu Jiskry B se objevili: Kohel - Dufek, Rejthar, Váchal, Neumann - Kubica, Palúch, Kruml, Brichcín -  Kotlan, Janeček. Trenér: Jiří Šperl.