Kalendář

<< listopad 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALDvě největší opory Klatov trénují v Písku

Odchody z kádru di­vizních fotbalistů Klatov ne­berou konce. Poté, co Antonín Brejcha, Karel Šlechta, Stani­slav Vítovec, Petr Kopp a Ro­man Javůrek podepsali přestupní lístky do Německa, za­hájili přípravu v týmu třetili­gového nováčka Písku Zde­něk Hanzlík a Václav Zedník. Útočník Hanzlík nastřílel v uplynulé divizní sezoně za Klatovy sedmnáct gólů a pat­řil k nejlepším ofenzivním hráčům v soutěži. Záložník Zedník skóroval šestkrát a řadil se mezi nej­větší opory. S Pískem se při­pravují i Vlastimil Beránek z Horaždovic a Tomáš Linhart z Chebu. Z klatovského kádru se vrátil z hostování do mateř­ských Lub další záložník Petr Mužík a o, jeho služby usilují Domažlice, za které už na­stoupil v přátelském duelu se Slavií Praha. Proti mistrovi ligy se v do­mažlickém dresu objevil i obránce Pavel Cihlář, hráč Mochtína, naposledy hostují­cí v Klatovech. V Klatovech stále řeší otáz­ku trenéra. Kdo nahradí Pav­la Bělouška, by mělo být zná­mo počátkem příštího týdne.
V úterý zahájil letní přípravu divizní nováček z Ta­chova. Kádr posílil Milan Braun, který ukončil hosto­vání ve Vejprnicích, a z hos­tování, ve Viktorii Plzeň se vrací také Tomáš Kabourek. Tachov tuto sobotu a neděli startuje na mezinárodním turnaji v Německu, který or­ganizuje TV 1880 Nabburg.
Příští čtvrtek zahájí pří­pravu na novou sezonu také účastník krajského přeboru Rapid Plzeň. V kádru už ne­bude záložník Petr Liška mí­řící do Německa a obránce Ondřej Janout, který ukončil aktivní činnost. Trenérem Rapidu zůstává i nadále Jan Jílek.

Pavel Hochman