17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Jasno je i v I. A a I. B třídě

O tomto víkendu vyvr­cholila I. A třída zápasy 30. kola.O prvních dvou postupo­vých příčkách bylo rozhodnu­to už několik kol dopředu, a tak první Koloveč i druhé Ný­řany mohly odehrát své po­slední zápasy s chladnou hla­vou. Přesto se oběma týmům podařilo v posledním kole zví­tězit, Nýřanům 5:0 proti Chlumčanům a Koloveč pora­zila Staňkov 4:2.Právě Staňkov a Žákava jsou dalšími dvěma týmy, které se o postup do krajského přeboru poperou v barážo­vých utkáních.Teoretickou šanci postou­pit do baráže měly i Blovice, ale neuspěly proti Chodovu. Pořadí u dna tabulky, které rozhoduje o přímém sestupu, či barážových bojích o zá­chranu, nebylo jasné až do po­sledního kola. O možnost ba­ráže se v sobotu poprala muž­stva Vodních staveb Plzeň a Chotíkova. Domácím stačilo neprohrát více jak o gól a po prvním poločase právě o ten jeden.gól prohrávali. Ve dru­hé půli inkasovali podruhé a vše se zdálo ztracené. Těsně před koncem zápasu se, ale domácím podařilo i přes in­kasovanou červenou kartu snížit, a obnovit tak naděje na baráž. Bohužel pro Plzeňské však hosté přidali v nastave­ném čase další gól a definitiv­ně tak rozhodli o své učasti v bojích o záchranu.Přímo do I. B třídy sestupu­jí tedy mužstva Vodních sta­veb, Chodova, Losiné a Mýta. Baráž čeká na Luby, Žichovice a Chotíkov.Výsledky 30. kola

VS Plzeň - Chotíkov 1:3 (Pavlfček M. - Filip, Kellner, Marek),
Sl. Mý­to - Žákava 1:2 (Ineman - Žák z PK, Váňa).

Posledním 26. kolem skončila i I. B třída ve všech skupinách.O vítězích skupin, kteří přímo postupují do I. A třídy, bylo rozhodnuto již před po­sledními zápasy, a tak mohla mužstva Rozvadova, Nýrska a - Příkosic oslavovat předem. Barážová utkání čekají na týmy na druhých příčkách, zde situace nebyla tak jasná, a tak se rozhodovalo až v tomto kole.