12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Krajský přebor je na konci sezóny

V posledním kole nej­vyšší krajské soutěže nastou­pila řada mužstev v kombi­novaných sestavách, proto některé zápasy skončily di­vokými výsledky. Plzeňský SK ZČE rozstřílel Zbůch ho­kejovým výsledkem 11:2. Ra­pid rozdrtil Horní Břízu na je­jím hřišti sedmibrankovým 'rozdílem, půltucet branek na­sázely Rokycany Bolevci.Oslavou fotbalu byl zápas mezi postupujícím Tachovem a Městem Touškov, kde se hrálo před rekordní návště­vou 1500 diváků!Do I. A třídy sestupují Kla­tovy B, Horní Bříza a Sušice. V baráži budou bojovat Stří­bro a Přeštice, soupeřem jim budou třetí a čtvrtý tým I. A třídy Žákava a Staňkov. Lo­sování proběhne dnes, úvodní zápasy začínají ve středu.

Horní Bříza-Rapid Plzeň 1:8
Domácí podali slabý výkon, hráli zcela bez zájmu a toho Rapid dokázal využít. O své vysoké výhře prakticky roz­hodl pěti góly j iž v první půli.Nejlepší hráči: nikdo - Faist. Poločas: 0:5. Branky: 76. (PK) F. Rozmara - 14. Liška, 15. a 69. Svá­ta, 27. a 58. Janout, 42. Faist, 43. Lambor, 71. Hucl. Rozhodčí: Vo­celka. ŽK: 3:2. Diváků: 120.
H. Bříza: Valenta - Šimice, Ost­rolucký, Fráz, Beneš, F. Rozmara, M. Chocholatý, Jagerčík (46. Krůs), P. Chocholatý, Bíba, J. Rozmara (62. Landa). Trenér i. Kožíšek.
Rapid: Nikrmajer - Faist, Hucl, Korda, Janout (63. Metlický, 66. Hrubý), Šimsa, Liška, Sváta, Bra­bec, Lambor, Polívka. Trenér J. Jílek.

Sušice-Klatovy B 1:1
V utkání dvou sestupujících celků byla lepší domácí Suši­ce, ale řadu tutovek nevyuži­la. Hosté po přestávce po rohu vyrovnali a remízu uhájili.Nejlepší hráči: Hrach - Vacov­ský. Poločas: l:0. Branky: 29. Kočí - 52. Vacovský. Rozhodčí: Petržíl­ka. Bez ŽK. Diváků: 50.
Sušice: Kindelman (46. Míček) - Kodýdek, Klíma (63. Bešta), Víto­vec, Prchlík (68. Hupka), Hrach, Cihlář, Kysilka, Hubáček, Pro­cházka (58. Goby), Kočí. Trenér K. Kalivoda.
Klatovy B: Herman - Vacovský, Hromada, Kotáb (66. Voráčék)> Rendl (85. Popelka), Janda (46. Gyorgy), Meszáros, Ježek, Kováč, Votípka, Kraus. Trenér I. Lužný.

Přeštice-Manětín 5:3
Ve slušně hraném zápase se hrál otevřený, útočný fotbal. Šance byly na obou stranách, pro domácí rozhodla přesněj­ší koncovka.Nejlepší hráči: Duchek - Pleyer. Poločas: 2:1. Branky: 21. Bouc, 26. Žitnfk, 72. Hajšman, 77. Turek, 86. T. Benedikt 1-19. Korynta, 84. a 87. Pleyer. Rozhodčí: Dusil. Bez ŽK. Diváků: 150.
Přeštice: Soukup-Maršálek (57. Cápal), Stehlík, T. Benedikt I, Cha­luš (74. Krs), T. Benedikt II, Du­chek, Turek, Žitník, Švarc, Bouc (48. Hajšman). Trenér J. Kubeš.
Manětín: Krond'ák - Janouško­vec (59. Eliáš), Pleyer, Kovář (59. Suk), Spal, Dobrý, Štolka, Koryn­ta, Bulín, Stejskal, Mikulík. Tre­nér J. Aubrecht.

Rokycany-Bolevec 6:0
Hosté svým výkonem zkla­mali, zápas byl jednostrannou záležitostí Rokycan. Střelec­ky se zaskvěl Kozler, autor čtyř krásných branek.Nejlepší hráči: Kozler - Kčrner. Poločas: 3:0. Branky: 5. Hereit,l4. Blecha, 18., 56., 70. a 84. Kozler. Rozhodčí: Kopejtko. ŽK: 0:1. Di­váků:150.
Rokycany: Vild (80. Šístek) - Čihák, Marek Jedlička, Tobrman, Kozler, J. Scheinherr, Hereit (69. Drahoňovský), Blecha (59. Rýdl), Javůrek, Fiala, M. Scheinherr (67. Vrba). Trenér P. Aubrecht.
Bolevec: Kórner - Kučera, M. Soukup, Vítovec, Šnaider, M. Pel­nář (76. Fryček), Brejcha (46. Sed­láček), Nykles, Došlý, Šiml (46. F. Soukup), Greif (80. Kopecký). Trenér V. Opl.

Tachov-MěstoTouškov 4:1
V Tachově se hrál pěkný kombinační fotbal, domácí zápas pojali jako oslavu po­stupu do divize. Před rekord­ní návštěvou přispěli ke kva­litě střetnutí svým výkonem i hráči Touškova.Nejlepší hráči: všichni. Polo­čas: 1:1. Branky: 27., 47. a 71. Rulf, 62. Hutta - 6. Karbusický. Roz­hodčí: Čermák. Bez ŽK. Diváků: 1500.
Tachov: Pták (46. Valenta) - Luk. Čížek, L. Viterna, Kaše , Machač (63. Habart), Malý, Lad. Čížek, J. V i­terna, Rulf (77. Svoboda), Hutta, Šá­cha (35. Hudec). Trenér M. Chada.
M. Touškov: Šilhánek - For­man, Zaoral (46. Brand), Kalčík, K. Fiirbacher, Svoboda, Holý, Nosek, Havlíček, Karbusický, Čechura (59. Vrba). Trenér K. Bárta.

SK ZČE Plzeň-Zbůch 11:2
Po vyrovnané první půli hosté po páté brance odpadli a utrpěli krutý debakl.Nejlepší hráči: Bačkovský - Herman. Poločas: 3:2. Branky: 12., 60. a 75. Vlček, 31. a 33. Švec, 50. a 70. Votfpka, 59. a 82. Rout, 78. Le­vý, 85. Bačkovský - 17. Paum, 24. Straka. Rozhodčí: Liškutín. ŽK:2:1. Diváků: 150.
SK ZČE: Korejčík - Levý, Diviš, Chocholatý (60. Lenk), Šiml (41. Bedrna), Švec, Bačkovský, Berá­nek (51. Bednář), Rout, Vlček, Vo­típka. Trenér V. Votípka.
Zbůch: Gründl - Plahs, Fořt, As­chenbrenner (46. Steinbach), Paum (46. Hrdlička), Kubíček (61. Hettler), Mrázek, Daňhel, Beneš, Herman, Straka. Trenér P. Lukášek.

Holýšov-Chrást 4:2
Souboj dvou kanonýrů, chrásteckého Bezdičky a do­mácího Tlustého, vyzněl pro domácího borce i jeho tým.Nejlepší hráči: Tlustý - Bezdič­ka. Poločas: 1:1. Branky: 40. (PK), 67. a 81. Tlustý, 71. Snášel -28. a 52. Bezdička. Rozhodčí: Legát. ŽK: 1:4. Diváků: 130.
Holýšov: Janča - Nový, Hamer­ník, Snášel, Kaas, Majlát (16. Hr­dina), Jeniš (72. Vrba), Tlustý, Procházka, Lukáš, Šimka (70. Do­stálík). Trenér Š. Hirschl.
Chrást: Bláha- Král, Řánek, Ku­čera, Bezdička, Mojžíš (83. Kokoš­ka), V. Tyr, Křen, M. Tyr, Mach, Sadílek. Hrající trenér R. Fiala.

Stříbro-Chanovice 1:4
Domácí v první půli zahodi­li čtyři šance, po přestávce hostující Toman po brejcích třikrát skóroval a hosté již tříbrankový náskok udrželi.Nejlepší hráči: Dyk - Růžička. Poločas: 0:0. Branky: 70. Uhlíř - 58., 61. a 64. Toman, 78. Strakoš. Rozhodčí: Schneider. ŽK: 2:2. Di­váků:150.
Stříbro: Kostelníček - Hřebík, Uhlíř, Jareš (60. Slába), Petraška, Šaman, Kertys, Kasl, Bednář (75. Andrle), Mička, Dyk. Trenér M. Tůma.
Chanovice: Růžička (46. Her­manchak) - Votava, Varga, Stra­koš, Hausleitner, Kučera, Toman, Černohorský, Krch (65. Pavlov­ský), Malý, Zdeněk. Trenér M. Rambousek.