24 25 26 27 28 29 30

V divizi je vše jasné

O víkendu skončil po­sledním kolem letošní ročník fotbalové divize.

Doubravka-Votice 1:4
Plzeňští bez několika borců základu nevyužili šance a na­víc v defenzivě vyráběli hrubky, po kterých od zkuše­ného soupeře inkasovali góly.Poločas: 1:1. Branky: 42. Šimr - 13. Daniell 46. a 86. Bartolšic, 68. Filinger. Rozhodčí: Vitner. ŽK­1:3. Diváků: 100.Doubravka: Míčka - Klůc (60. Soukup), D. Novák, M. Smíšek, O. Král (39. Hric) - Belan, M. Kovács, Vaigl, Holub - Šimr, Bobák. Tre­nér Ivan Kovács.

Vejprnice- Žižkov B 4:2Výborný výkon domácích připravil postupujícímu tý­mu překvapivou porážku. Na sulkovském trávníku kralo­val nejlepší hráč Lówy.Poločas: 3:1. Branky: 13. J. Bie­dermann, 34. z PK a 45. R. Černý, 57. Kučera - 30. Kočí, 83. Walter z PK. Rozhodčí: Stančík. ŽK: 2:3. Diváků: 150.Vejprnice: Hajžman - L. Rada (81. Havránek), Stanislav, R. Čer­ný, Bouřa - LSwy, Holý, J. Bie­dermann (55. Křen), Braun - R. Dyk, Kučera (68. Grambal). Tre­nér Jaromír Mysliveček.

Klatovy- Strakonice 4:1
Domácí byli jednoznačně lepším celkem. Skóre otevřel Tafat, po hodině hry se trefil po sedmnácté v této sezoně kanonýr Hanzlík a v pohodě hrající Klatovy dominovaly.Poločas: 1:0. Branky: 5. Tafat, 60. Hanzlík, 68. M. Viktora, 87. Pavlík - 70. Křivanec. Rozhodčí: Svoboda. 2K: Li. Diváků: 250.HIatovy: Jarolím - Šlechta, Ho­vorka, M. Viktora, Cihlář - Brej­cha (46. Pavlík), Mužík, Kopp, Aubrecht (46. Beneš) - Tafat (68. Rejthar) - Hanzlík. Trenér Pavel Běloušek.

Třeboň-Domažlice 3:1
V boji o pátou příčku byli hosté v úvodu lepším celkem, nevyužili však šance a Tře­boň šla do vedení gólem do šatny. O výsledku rozhodl rychlý druhý gól po obrátce.Poločas: 1:0. Branky: 45. Lávič­ka, 47. Brozman, 66. Sedláček - 78. Čech. Rozhodčí: Hlaváč. ŽK: 3:2. Diváků: 100.Domažlice: Pejsar - Strejc, Te­sař, Mach, Šmirkl - Zb. Černý, Šámal, Manowetz, Bublík (75. Forst) - Šot (70. Čech), Bahleda. Trenér Milan Dejmek.

Horažďovice-Motorlet 2:4
Proti sestupujícím domá­cím zahráli Pražané hlavně v prvním poločase velmi dobře a získali rozhodující náskok.Poločas: 1:4. Branky: 31. Pícka, 65. Horváth z PK - 5. a 27. Mašan­ský, 7. a 43. Honka. Rozhodčí: Váha. ŽK: 2:2. LK:1:1(56. Beránek -65. Kučera). Diváků: 100.Horažďovice: Makó - Baloušek, Kukol, Pícka, Zámeček - Šafanda (46. Koudela), Jůda, Beránek, Ja­nouškovec (46. Ulč), Stulík - Horváth. Trenér Karel Krejčí.

Ostatní výsledky: Bzová - Jan­kov 5:0 (0:0,49,55. a 61. Čihař, 51. Dubský, 77. Nademlejnský),