Kalendář

<< listopad 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALI to bohužel k fotbalu patří...

 Fanoušek dostal pěstí od obránce.

Hlavní rozhodčí rozdal v Dlouhé Vsi třináct žlutých karet a čtyři červené.

Dlouhá ves/ Strkanicí a zra­něním jednoho z fanoušků vy­vrcholilo pootavské derby fot­balové I. B třídy mezi domácí Dlouhou Vsí a Žichovicemi. Zápas skončil nerozhodně 1:1 a po závěrečném hvizdu hlavní­ho sudího došlo k ostré slovní výměně a potyčce, při níž dlouhoveský obránce Pavel Sperl udeřil pěstí jednoho z příznivců hostů.
„Pětačtyřicetiletý muž z ob­ce u Horaždovic byl sanitkou převezen k lékařskému ošetření. V současné době je případ vyšetřován jako přestupek. Pokud by pracovní ne schopnost byla delší, může být překvalifikován na trestný čin ublížení na zdraví," sdělila tisková mluvčí klatovské policie Dana Ladmanová.
„Byla to blbost, vlétnout na ­hřiště po zápase, kdy se už nic nemohlo změnit. Nevím, k čemu v tom mumraji přesně došlo, ale každopádně to Pavla pak hodně mrzelo," říkal Pavel Beránek, předseda dlouhoveského Tatranu. Incident ale i tak považuje za neomluvitel­ný zkrat.
„To se prostě nemělo stát. Přitom Pavla znám od žáků. Je to výborný fotbalista. Není si­ce žádný beránek, ale ani ně­jaký ranař," uvedl Beránek.
Trenér Žichovic Josef Cha­lupný byl průběhem a hlavně dohrou derby značně znechu­cen. „Byl to vyhecovaný a hodně vypjatý zápas, který ne­zvládli ani domácí pořadate­lé," vracel se Chalupný k utkání.
„Hráči, hlavně však hosté se nedokázali vyrovnat s ně­kterými možná nepřesnými, ale i správnými verdikty hlavního rozhodčího," tvrdil naopak domácí sekretář Josef Krůs. „Vše bohužel vyvrcholilo pozápasovou potyčkou. A ko­runu všemu nasadil náš hráč. Také si už vyslechl svoje. Od­soudili ho za to všichni," po­tvrdil Krůs.
„Ten člověk mě slovně na­padal už před koncem zápasu," říkal na svou obhajobu Sperl. „Po konci utkání se u výcho­du ze hřiště vrhlo osazenstvo hostující lavičky na rozhodčí­ho a já jsem se v té mele ocitl. A ten člověk mě opět nevybí­ravě napadal, i do mě strkal. A já se nechal vyprovokovat. Mrzí mě to," litoval svého činu Pavel Sperl.                               Yvetta Musílková

Přidat příspěvek

Příspěvky

Dosud nikdo nepřidal žádný příspěvek.