10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Koloveč se dostala do čela tabulky I. B třídy.

Záchlumí/Koloveč/ V prvním jarním kole čekal v té době druhou Koloveč zápas na půdě posledního Záchlumí. Hosté potvrdili roli favorita a o svém vítězství rozhodli čtyřmi góly v prvním poločase.
Záchlumí - Koloveč 1:4 (0:4)
Hosté byli jasným favori­tem, což potvrdili hned v první minutě zápasu, kdy se k odra­ženému míči dostal Duchoň a střelou k tyči z hranice šest­náctky otevřel skóre - 0:1.
Koloveč byla lepší, kontro­lovala hru a soupeře nepouště­la na svou polovinu. Další branky se dočkala v 10. minutě. Milota našel přesným centrem Krumla a ten překonal domá­cího brankáře podruhé - 0:2. Hráči Záchlumí se bránili a by­lo jen otázkou času, kdy Kolo­več přidá další gól. Autorem třetí branky byl v 25. minutě aktivní Tomáš Homolka, který po pravé straně prošel přes dva obránce, s přehledem zakončil a zvýšil na 0:3. O dalších deset minut později se hosté dočkali další branky. Tomáš Homolka vyslal přesnou přihrávkou Krumla, který obešel obránce, poté i gólmana a dopravil míč do prázdné branky - 0:4. Poté si kolovečtí fotbalisté vytvářeli další šance, ale buď nebyli přesní v zakončení nebo si s je­jichpokusy poradil brankář.
Do druhého poločasu vstou­pili hosté s vědomím vysokého vedení, na hře to bylo znát a tlak polevil. Přesto se dostali do několika slibných šancí, které však nedokázali proměnit. Po­slední slovo měli nakonec hos­té, kteří dvacet minut před koncem využili nedorozumění obránců Kolovče s gólmanem - pro domácího Kříže nebyl pro­blém poslat míč do odkryté brány a stanovil tak na koneč­ných 1:4.
Díky vítězství a zaváhání Dlouhého Újezda, který doma pouze remizoval s Přimdou, se Koloveč dostala o bod na první místo v tabulce. To se bude sna­žit udržet a v dalším kole se střetne právě s druhým Dlou­hým Újezdem. „Doufáme, že nás přijdou podpořit v neděli od 16 hodin nejen skalní, ale všichni fanoušci fotbalu a po­mohou Kolovči k úspěchu," po­zval na jeden z rozhodujících zápasů sekretář kolovečského oddílu Pavel Kruml.
Koloveč: Marcel - Lukáš Ho­molka, Soupír, Bittengl (75. Lu­cák), Milota - Duchoň, Částek, Černohorský, Tomášek - Kruml (65. Diviš) a Tomáš Homolka (70. Pergl).   (mif)

Re: Prowar
Vok | 20.4.2007 (21:27)
Co máš proti Kolovči? Je fakt, že tam, kde se jde do fotbalu penězi, tak do nemá dlouhou budoucnost a peníze jednou dojdou. Pak to bude pád, jako třeba naposledy v Poběžovicích.