12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Mladší žáci: S. Košutka - J. Domažlice 0:3 (0:3)

V sobotu 7.6.2008 sehráli ml. žáci A Jiskry Domažlice svůj poslední mistrovský zápas v sezoně 2007-2008 na hřišti Košutky Plzeň. Jednalo se o zápas, kdy si hráči výhrou mohli zajistit titul mistra krajského přeboru ml. žáků. Hráči nastoupili do utkání soustředěně a velkým náporem utkání rozhodli již v prvním poločase, který vyhráli 3:0. Druhý poločas se již hráči plně nekoncentrovali a nevyužili ani ty největší šance,a proto se již výsledek nezměnil a mužstvo tedy zvítězilo 3:0.

Sestava : Krásnický(31. Šperl) Tauer, Gabriel, Zíma, Strnad (31. Lešek), Copák (31. Vlček), Hamor (50. Škoda), Linkeš (50. Copák), Konrády (31. Černý), Štěpán, Škoda (31. Šimůnek)

Střelci :  Škoda 2, Konrády 1

Chtěl bych hráčům poděkovat za předvedené výkony po celou sezonu 2007-2008, jejich přístup k tréninkům i k zápasům, kdy se nám podařilo splnit náš cíl, který jsme si dali před sezonou a to celou soutěž vyhrát. Z celkových dvaadvaceti zápasů jsme získali celkem 61 bodů se skorem 96:11. Za celou soutěž jsme 20x zvítězili, 1x remizovali a 1x prohráli a to s naším největším soupeřem mužstvem Senco Doubravka, které skončilo na druhém místě se ziskem 60-ti bodů.
Největší poděkování patří našim fanouškům a to hlavně z řad rodičů, kteří hráče povzbuzovali a fandili jim po celou sezonu. Hráčům přeji mnoho dalších sportovních úspěchů a ať se jim vyhýbají zranění.

Trenér :  R. Neumann