Kalendář

<< leden 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALTrenér Kučera do FK Hořovicko?

Berounsko, Hořovicko/ V posledních dnech koluje fotbalovým zákulisím po berounském okresu „zaručená zpráva“, která by se dala nazvat přestupovou bombou. Kdyby byla pravdivá. Fotbaloví příznivci spekulují o tom, že trenér Králova Dvora Miloslav Kučera chce skončit u kormidla Králova Dvora. Na tom by nebylo nic až tolik senzačního, ale tato informace koluje v kuloárech s dovětkem, že trenér má jít do FK Hořovicko, tedy k diviznímu rivalovi.

Autor:
Jan Vildmon

Trenér Kučera (uprostřed) sledoval utkání Bzová - Motorlet

Trenér Kučera (uprostřed) sledoval utkání Bzová - Motorlet
Autor: DENÍK/Jan Vildmon

Po divizním šlágru jsme se trenéra Králova Dvora ptali nejen na hodnocení zápasu, ale i na jeho plány do budoucna. „Sezona ještě běží, nechci dělat unáhlené závěry. Ale musím říct, že silně uvažuji o tom, že v Králově Dvoře skončím,“ nastínil trenér Miloslav Kučera, že na „zaručené zprávě“ přece jen bude alespoň špetka pravdy. „Záleží na tom, jak se k tomu postaví mužstvo, kdo z hráčů bude chtít odejít a jak zůstaneme pohromadě,“ dodal trenér Kučera.

Když poté přišla řeč na údajné působení v FK Hořovicko, má trenér Kučera naprosto jasno. „Kdo mě zná, ví, že kdybych měl působit ve zdejším okrese ve fotbale, tak jedině v Králově Dvoře. Neumím si představit, že bych šel do Hořovicka, to je absurdní nesmysl,“ popřel Kučera rázně spekulace. „Já jsem svého času řekl, že Králův Dvůr je nejlepší mužstvo na okrese s jasnou tradicí. Dnes to musím jen potvrdit. Vytvořili jsme tady kvalitní mančaft, až je to člověku líto, když přemýšlí o tom, že by tu skončil,“ dodal Kučera.

Nechme se tedy překvapit, jestli trenér Kučera bude pokračovat na lavičce Králova Dvora. Jedno je ale jisté. Do FK Hořovicko trenér Kučera nejde.