Soupeř byl kompaktnější, uvedl Kučera

Králův Dvůr/ Po divizním šlágru jsme krátce vyzpovídali králodvorského trenéra Miloslava Kučeru.

Jan Vildmon

Jak byste zhodnotil utkání?

V první řadě si myslím, že to byl nadprůměrný divizní zápas a lidem, kteří přišli, se musel líbit. Samozřejmě, že se blbě hodnotí zápas, který doma prohrajete 0:1, ale našemu mužstvu nemám, co vytknout. Všichni se snažili a bojovali. Měli jsme dvě šance, nedali jsme je, soupeř byl asi o něco zkušenější a jednu šanci proměnil. To je celé.

Myslíte si, že bylo jedním z rozhodujících faktorů, že hosté přijeli posíleni o několik hráčů áčka?

Samozřejmě, že by někteří hřáči, kterých je to živobytí, by měli vynikat nad ostatními. My jsme s nimi sehráli rovnocený zápas. Že bych viděl někoho, že by vyčníval, že je to hráč z A týmu, to jsem nikoho neviděl. Spíše si myslím, že byli o něco kompatknější než my, měli vyrovnanější mančaft.

Zahrávali jste dost útočných standardek, ale branku jste z nich téměř neohrozili.

Přitom jsme je měli dobře kopnuté. Jak ale říkám, standardka je trochu o štěstí. Z jedné jsme měli šanci, hráč to vyrazil z brankové čáry, pak to byly jen závary. Jak říkám, je to o jen štěstí.

Co jste říkal výkonu rozhodčích? Hráči vypadali dost popuzeně.

V první půli se snažil pískat korektně, ale ve druhé půli, nechci říct, že by nás chtěl poškozovat, ale dostal se do situací, kdy to pískl sporně, dostal se pod tlak, hráči byli trochu nervózní. Je vidět, že ten rozhodčí není na výši. Na takovýto zápas má jít kvalitní rozhodčí, který si nic nepřipustí. On některé věci otáčel a pak v tom plaval a udělal z toho takovou bramboračku. To, co se dělo ve druhé půli, je čistě vina rozhodčího.