29 30 31

Lázně šance nedaly

KONSTANTINOVY LÁZNĚ - Konstantinky remizovaly se Stodem 1:1

František Hlas

Fotbalisté S. Konstantinovy Lázně bojují v krajské soutěži 1. B třídy o záchranu a v dalším důležitém zápase na domácím trávníku remizovali se Sj. Stod 1:1.Domácí tým nevstoupil do zápasu podle svých představ a už v sedmé minutě musel své umění prokázat gólman Štefl, když s námahou vytěsnil míč nad břevno. Varování Lázně nevzaly vážně a v jedenácté minutě se hosté ujali vedení zásluhou Dlouhého – 0:1. Paradoxně až po obdržené brance se domácí probudili a byli v dalších minutách aktivnější. Převahu korunovali ve 31. minutě vyrovnávací brankou Hoffmanna – 1:1.Ve druhém poločasu už měli domácí jasně navrch, ale kýžený tříbodový gól se jim vstřelit nepodařilo. Nejblíže k němu měli dvakrát Macák, po jedné šaci měli K. Bubeníček, Holák a Kolesa. V samém závěru zatrnulo domácím příznivcům. V gólové příležitosti se ocitli Stodští a gólman Štefl výtečným zákrokem zachránil Lázním alespoň bod.S. Konstantinovy Lázně – Sj. Stod 1:1.Poločas: 1:1. Branky: 31. Hoffmann – 11. Dlouhý. ŽK: 0:3. Diváků: 100.K. LÁZNĚ: Štefl – Bock, M. Bubeníček, Pohlot, Macák, K. Bubeníček, Hoffmann, Rašín, Hampapa, Holák, Kolesa. Střídali Zabloudil a Vaněk