26 27 28 29 30

Domažlickou rezervu načal dvěma góly Pták, nakonec si odvezla bůra

ROZVADOV - Fotbalisté Rozvadova vyhráli s domažlickou rezervou 5:0

František Hlas

Vedoucí mužstvo fotbalové 1. B třídy TJ Rozvadiv hostilo u západních hranic rezervu J. Domažlice. Domácí borci potvrdili roli favorita a po propadáku v Horšovském Týnu si výhrou 5:0 napravili reputaci. Od úvodních minut se hrálo pod taktovkou domácích. V desáté minutě se poprvé prosadil Pták – 1:0. O pět minut později se stejný hráč zapsal do mezi střelce podruhé. Po centru J. Horáčka si naběhl za obranu a s přehledem skóroval – 2:0. Rozvadovští i v dalších minutách kontrolovali hru, ale další brankovou příležitost si nevytvořili. Když se neprosadili ani hosté, odcházeli hráči do kabin za stavu 2:0 pro lídra soutěže. Po změně stran se obraz hry nezměnil. V 61. minutě se podařilo domácím skórovat a definitivně tak srazit soupeře do kolen. Hlavou upravil na 3:0 M. Pícha. Hosté se nedokázali prosadit a jejich ojedinělé protiútoky končily daleko před šestnáctkou. Domácí kontrolovali vývoj utkání a také se do útoku nehrnuli. V 75. minutě přeci jen rozjásali své příznivce, když se trefil J. Horáček – 4:0. Hosté měli jedinou šanci, ale skvěle je vychytal střídající Liška. Gólovou tečku za utkáním udělal Opava. Po samostatné akci prošel obranou soupeře a zkušeně zavěsil – 5:0.

Rozvadov – Domažlice B 5:0. Poločas: 2:0. Branky: 10. a 15. Pták, 61. Pícha, 75. J. Horáček, 82. Opava. ŽK: 0:4. Diváků: 130.

ROZVADOV: Hlaváček – Křehlík, M. Pícha, Zd. Horáček, Opava, Mucha, Roháč, Pták, Kůs, Boček, J. Horáček. Střídali Liška, Karban a Kupilík.