10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

SK ZČE stačila k obratu chvíle

PLZEŇ - Ani víkendové čtyřiadvacáté dějství fotbalového městského přeboru nepřineslo nic nového v boji o postup. Všechny tři první týmy totiž opět vyhrály.

Zdeněk Sequens

Kapitán Letné Jaroslav Rada (vlevo) bojuje v utkání 24. kola městského fotbalového přeboru se soupeřem ze Všestavu Dýšina. Letná doma prohrávala 0:3, po dvou brankách z penalt ale snížila na konečných 2:3

Autor: DENÍK/Vlastimil Leška

Košutka zdolala béčko Rapidu, Slovan uspěl v Křimicích v souboji s rezervou domácího Sokola.

Namále měla tentokrát záloha SK ZČE. Na hřišti Vodních staveb [›] B sice také bodovala naplno, ale dlouho prohrávala 0:2. V 74. minutě snížil Kubík a o devět minut později stejný hráč dával už třetí branku hostů.

Důležité body v boji o záchranu vybojoval 1. FC Plzeň, když vyhrál v Bukovci.

Prazdroj Plzeň - Senco Doubravka B 6:0

Poločas: 2:0. Branky: 8. a 88. Řežáb, 24. a 47. Kratschmer, 68. a 70. Tříska. Rozhodčí: Z. Požárek. ŽK: 1:0. Diváků: 20.

Prazdroj: Kolařík – Brejcha (46. Diviš ml.), Kratschmer, Diviš st., Wais (74. Labuda), Šlehofer, Sedláček (46. Tříska), Hyneš, Beriac, Felgr, Řežáb.

Doubravka B: Boček – Holý, Jonáš, Šváb, Urie, Valenta, Vela, Chaloupek, Dolejš, Štádler, Gajan.

Sokol Křimice B - Slovan Plzeň 1:3

Poločas: 1:2. Branky: 16. O. Šváb – 27. Pohlot, 32. Bouřil, 7á. Gottinger. Rozhodčí: Urban. ŽK: 1:0. Diváků: 40.

Křimice B: Plaček – Pop (60. J. Šváb), Kubíček, Kroupa, F. Šváb, M. Adam, Kadaně, Tauš, Klement, Havlík (73. A. Adam), O. Šváb.

Slovan: Koulák – Tomrdle (46. M. Sartorius), Mareška, Kek, Zýka, K. Sartorius (55. Gottinger), Pohlot, Schuster, Cíl (63. Hellinger), Bouřil, Rak.

Sokol Letná - Všestav Dýšina 2:3

Poločas: 0:2. Branky: 73. z pen. a 80. z pen. Dobrý – 22. a 44. Soroka, 48. Čechura. Rozhodčí: Houdek. ŽK: 3:3. ČK: 32. K. Touš – 72. Špánek. Diváků: 25.

Letná: Fryš – K. Touš, Brejcha, Bláha (51. Marek), Vaněk, Kamínek (38. Čejka), Žák, Dobrý, Rada, Kaluba (55. Jan), Lehký.

Dýšina: Červený [›] – J. Šesták, Totzauer, Špánek, Bruj, Feřstek, Soroka, Stružka, Štrunc, Čechura, Piškule.

Zruč B - SSC Bolevec B 3:3

Poločas: 1:1. Branky: Řezáč 2, Fencl – Greif 3. Rozhodčí: Mašek. ŽK: 2:1. Diváků: 80.

Zruč B: Hodan – Liška, Musil, Jiří Trnka, Jan Trnka, Houška, Řezáč, Hucl (76. Denk), K. Trnka, Votruba (46. Fencl), Pfeffer.

Bolevec B: Kohout – L. Fictum, Sedláček, Kasl, Julínek (24. Starý), M. Fictum, Greif, Hacker, Fleisner, Haniger, Zítek (27. Běl).

VS Plzeň B - SK ZČE Plzeň B 2:3

Poločas: 1:0. Branky: 34. Hrdlička, 46. Lochman – 74. a 83. Kubík, 76. Lenk. Rozhodčí: Krauz. Bez [›] karet. Diváků: 40.

VS Plzeň B: Nový – Pavlíček, Haišman, Hasler, Šedivý, Říha (77. Bláha), Lochman, Liška, Stolka, Hrdlička (68. Paum), Frána.

SK ZČE B: Korejčík – Levý, O. Lenk, Rous, Vávra, Jelen, Vyleta, Sikyta, Bednář, Kubík, Votípka.

Bukovec - 1. FC Plzeň 2:3

Poločas: 0:1. Branky: 77. a 90. Staněk – 84. a 87. Vavřička, 43. Chaluš. Rozhodčí: Kratochvíl. ŽK: 3:2. Diváků: 15.

Bukovec: Lopatka – Sláma, M. Žemlička, Diviš, Planeta, V. Šlehofer, Volín, Staněk, Hajna, J. šlehofer, Babka.

1. FC Plzeň: Šleis (60. Radosta) – Páral (53. Václavík), Fiala, Fajfrlík, Šimánek, Peleška, Vavřička, Chaluš, Kopřiva, Filip, Vaněček.

Košutka - Rapid Plzeň B 3:1

Poločas: 2:1. Branky: 11. Mára, 20. Klečka, 85. Sirotek – 44. Novák. Rozhodčí: Klik. Bez karet. Diváků: 60.

Košutka: Trhlík – Holý, Voves, Primas, Javorský, P. Zigmund, Klečka, Hora, Langmajer (66. Sirotek), Mára (78. Stockelmayer), Láryš (46. T. Zigmund).

Rapid B: Matějka – Spour, Holík (26. Krušina), Kopelent, Metlický (28. Štrunc), Malý, Hrubý, Hlaváč, Častoral (80. Baroch), Novák, Peroutka.