Kalendář

<< leden 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALTrenéři: Remíza byla zasloužená

KLATOVY - Po skončení sobotního divizního utkání mezi fotbalisty Klatov a Domažlic se trenéři obou celků vzácně shodli: Remíza byla zasloužená.

Autor:
Radmila Nagovská

Trenér divizních fotbalistů TJ Klatovy Pavel Běloušek.

Trenér divizních fotbalistů TJ Klatovy Pavel Běloušek.
Autor: DENÍK/Yvetta Musílková

„Tvrdím, že musíme vyhrávat. Ale vzhledem k tomu, že jsme po celý zápas jeho výsledek vždy jen dotahovali, remízu beru,“ řekl kouč klatovského týmu Pavel Běloušek. Přiznal, že jeho svěřenci předvedli v prvním poločase ospalý výkon a byli zakřiknutí. „Do druhého ale nastoupili s odhodláním, což vzápětí dokázali vyrovnáním na 1:1,“ popisuje Běloušek klíčové okamžiky utkání. Poukazuje ale i na Hanzlíkovu stoprocentní zmařenou šanci. I když soupeř dostal domácí znovu na kolena po nařízené a vzápětí proměněné penaltě, Klatovští se nevzdali a svou bojovností nakonec dokázali vyrovnat.

Klatovský trenér se musel v sestavě obejít bez Šlechty, který dostal stopku za červenou kartu, a také bez Hovorky. Naopak nováčkem v týmu byl Boubrle, který se podle slov kouče své role zhostil nad očekávání dobře. „Musel jsem ho ale potom vystřídat, protože dostal křeče,“ dodal Běloušek.

Do svého bývalého působiště zavítal Milan Dejmek, který v současné době trénuje Jiskru Domažlice. „Začali jsme velmi dobře. Téměř celý první poločas jsme měli pod kontrolou, jen v posledních minutách jsme se nechali zbytečně zatlačit a přestali jsme hrát,“ hodnotí výkony svých svěřenců Dejmek. „Hned na začátku druhého poločasu jsme si koledovali o gól, ten jsme také dostali a od tohoto okamžiku jsme přestali hrát,“ dodal Dejmek, který vysmekl poklonu na adresu gólmana Mlezivy, jež tým Domažlic hlavně v závěru podržel.