26 27 28 29 30

Oslabená Sparta neměla šanci na úspěch

KLENČÍ POD ČERCHOVEM - Spartak Klenčí porazil Spartu Dl. Újezd 4:0

František Hlas

V dalším kole fotbalové 1. B třídy hrála Sparta Dlouhý Újezd v Klenčí a v silně kombinované sestavě prohrála 4:0.

Domácí tým byl od úvodních minut aktivnější a už v 10. minutě šel Řezníčkem do vedení. O čtyři minuty později se trefili domácí podruhé a oslabená Sparta nenašla sílu na zvrat. Pod Čerchovem ovládli hru domácí a ještě další šance nevyužili. Vyšel jim ale vstup do druhého poločasu, kdy už ve 47. minutě vedli 3:0. Na druhé straně šance Stoklasy, který postupoval sám na branku, zůstala nevyužita, stejně se neujala ani střela Tůši. Hosté pak inkasovali ještě v 61. minutě a zápas se jen dohrával. Trenér Sobotík musel poslat do pole i náhradního gólmana P. Haníka. „Bohužel, na marodce bylo osm hráčů, v pátek k nim přibyl ještě Žemlička. Musíme soutěž nějak důstojně dohrát,“ pravil trenér Sparty Radek Sobotík.

Sp. Klenčí – Sp. Dl. Újezd 4:0. Poločas: 2:0. Branky: Řezníček 2, Hromník, Macht. Hráno bez karet. Diváci: 80.

SPARTA: Mrázek – L. Marek, Stoklasa, Tribula, Pavlík, Dravecký st., Zeman, Veleta, T. Bukva, Jakub Bukva, Tůša. Střídali Dravecký ml. a P. Haník.