14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Doubravka zvítězila v Jankově

Plzeň/Fotbalová divize po­kračovala sedmadvacátým kolem. Doubravka poprvé v letošní rozehrané sezoně opustila poslední příčku.

Skupina A

Jankov-Doubravka 1:3
Klůc trefil ukázkově z dva­ceti metrů šibenici, ale vzápě­tí se gólman Míčka nedomlu­vil s M. Smíškem a bylo vy­rovnáno. Po obrátce fotbalo­vější hosté dvakrát udeřili: nejdřív skóroval Šimr z úhlu a akci M. Kovácse s D. Nová­kem zakončil přesně Belan.Poločas: 1:1. Branky: 19. Kollár - 18. Klůc, 54. Šimr, 76. Belan. Rozhodčí: Král. ŽK: 1:2. Diváků: 100.

Doubravka: Míčka - Klůc, M. Smíšek, D. Novák, 0. Král-Bobák (46. M. Kovács), Sýkora, Vaigl, Be­lan - Šimr (63. Soukup), Švec. Tre­nér nér I. Kovács.

Domažlice-Strakonice 6:1
Výbornou první půli okoře­nil nováček pěti ukázkovými góly. Šotova hlavička; Tesa­řův skluz a Strejcův volej znamenaly tříbrankový ná­skok během půlhodiny. Po obrátce už. hráli domácí na jistotu, přesto gól ještě přida­li.Poločas: 5:0. Branky: 12. Šot, 26. Tesař, 33. Strejc, 40. Mach, 42. Ba­hleda, 88. Manowetz - 60. Kostka z PK. Rozhodčí: Pařík. 22K: 1:3. Di­váků: 480.

Domažlice: Mleziva - Strejc, Paul (46. Šmirkl), Tesař, Mach - Zb. Černý, Šámal, Manowetz, Bub­lfk - Šot (84. Forst), Bahleda (64. Váchal). Trenér M. Dejmek.

Motorlet-Klatovy 3:0
Trestný kop z pětadvaceti metrů poslal Pražany do ve­dení, těsně před přestávkou spálil šanci hostuj ící Tafat. Po změně stran útočily Klatovy, ale góly stříleli z brejků do­mácí. Tafat nastřelil břevno, Zedník propásl tutovku.

Poločas: 1:0. Branky: 20. a 52. Honka, 64. Patera. Rozhodčí: J. Novotný. ŽK: 0:3. Diváků: 80. Klatovy: Jarolím - Kopp, M. Viktora, Moser, Cihlář-Brejcha, Lisy, Mužík, Zedník (75. Aubrecht) - Tafat, Hanzlík (42. Beneš). Trenér P. Běloušek.

Vejprnice-Prachatice 2:1
Gólman Hajžman dvakrát v úvodu vychytalv prachatické střelce, přesto šli hosté stře­lou Frnocha pod břevno do vedení. Po sérii narážeček vy­rovnal gólem do šatny J. Bie­dermann a v závěru Lówy má­lem protrhl bombou sít.Poločas: 1:1. Branky: 27. J. Bie­dermann, 83. Lówy - 18. Frnoch. Rozhodčí: Aubrecht. ŽK: 3:1. Di­váků:150.

Véjprnice: Hajžman - L. Rada, Stanislav, R. Černý, Bouřa - Lówy, Holý (54. Křen), Braun, J. Biedermann - Kučera (88. Havrá­nek), R. Dyk (79. Grambal). Trenér J. Mysliveček.

Žižkov B-Horažďovice 7:0
Lídr soutěže převyšoval svého soupeře po všech stránkách a po dvaceti minu­tách hry bylo o výsledku prakticky rozhodnuto.Poločas: 3:0. Branky: 14. a 17. Bukač, 21. Walter z PK, 51. Novot­ný, 74. a 85. Novák, 81. Stoszek. Rozhodčí: Haleš. ŽK: 2:2. Diváků: 150.

Horaždóvice: Baloun - Stulík, Kukol, Grunt (46. Janouškovec), Pícka, Zámeček - Koudela, Jůda (78. Ulč), Šafanda, Beránek - Horváth. Trenér K. Krejčí.