22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Plzeňské derby rozhodl pro SK ZČE Krystl.

V souboji z čela tabulky vyhrály Domažlice v Chanovicích.

V plzeňském derby me­zi Rapidem a SK ZČE se po bezbrankovém poločase dva­krát prosadil hostující Krystl a zajistil tak hostům tři body. Rapid ve třetím utkání v do­mácím prostředí neuspěl a získal na jaře pouze jediný bod. Druhé Chanovice neče­kaně hladce doma podlehly dalšímu aspirantu postupu Domažlicím. Předposlední Su­šice si překvapivě odvezla bo­dy z Přeštic.
Rapid Plzeň- SK ZČE 0:2
Derby bylo herně vyrovnaným duelem, v první půli stříleli nebezpečně hostující Rout a Mičan, domácí Nový v jasné šanci hlavou těsně minul branku. Rozhodnutí přišlo po hodině hry. Nejprve Krystl po chybě Kordy otevřel skóre a za tři minuty tentýž hráč svým druhým gólem pečetil výhru hostů.
Nejlepší hráči: Matějka - Krystl. Poločas: 0:0. Branky: 65. a 68. Krystl Rozhodčí: Liškutín. ŽK: 2:2. Diváků:150.
Rapid: Matějka - Peroutka, Lavička (53. Brabec), Pata, Hucl (72. Metlic ký), Korda, Janout, Nový, Jílek Sváta (55. Zaoral), Šimsa. Trenér M. Nádherný.
SK ZČE: Řezáč - Levý, Staněk, Ka radžov, Sulek, Šneberk, Bačkm; ský, Sp&rl, Mičan, Rout, Krystl TrenérJ.Urbánek.
Tachov-Horní Bříza  1:0
Vyrovnané střetnutí bez vel kých šancí před oběma bran kami rozhodla pohledná akce dvojice Hutta-Šácha. Nejlepší hráči: Čížek - F. Rozmara Poločas: 1:0. Branka: 26. Hutta Rozhodčí: Vondra. ŽK: 1:2. ČK: 1:1 (68. L. Viterna-68. M. Chocholatý). Diváků: 200.
Tachov: Valenta - L. Viterna, Op, va, Kaše, Šácha (85. Kolář), Gabč( Čížek, J. Viterna, Augustin (74. P kl), Hutta, Petr Hobza (68. Braun Trenér P. Hudec.
H. Bříza: Mizera - Šimice, Gadai Prusík (73. Janka), Krůs, Fráz (7 Jagerčík), Paukner, F. Rozmara, N Chocholatý, Kohout, P. Chocholat (84. Vacek). Trenér F. Sudík.
Chanovice-Domažlice  0:3
Souboj týmů z popředí tabulk ovlivnila rychlá branka hosti Po hodině hry přidali druhý úspěch a vysokou výhru pečetil v nastaveném čase po brejku Kotlan.
Nejlepší hráči: Hnídek – Mleziva. Poločas: 0:1. Branky: 2. Tesař, 6 Janeček, 90. Kotlan. Rozhodčí Damková. ŽK: 1:1. Diváků: 200.
Chanovice: Daněk - Šedivý, Srb, Hnídek, Varga, Poláček, Šimsa (61. Votava), Kučera (46. Kocour), Ta­fat, Černohorský, Kočí (68. Frýzek). Trenér P. Běloušek.
Domažlice: Mleziva - Strejc, Tesař, Janeček (77. Váchal), Rejthar, Černý (85. Kohout), Šámal, M. Šot, Mifek, Schótterl (62. Kotlan), Mach. Trenér M. Moravec.

Přeštice-Sušice 1:2

Po taktickém výkonu Sušice se zrodil nečekaný výsledek. Domácí sice vedli gólem z pe­nalty, hosté však brzy vyrov­nali a v poslední minutě roz­hodl o jejich.výhře Cihlář. Nejlepší hráči: Šperl - Kočí. Polo­čas: 0:0. Branky: 60. (PK) Šperl-70. Junek, 90. J. Cihlář. Rozhodčí: Ko­žár. ŽK: 3:2. ČK:1:0 (79. Procházka). Diváků: 150.
Přeštice: Kripner - Kožíšek, Mareš, Procházka, Ostrolucký, Benedikt (77. Kaas), Gerstner, Kočí (64. Du­chek) Šperl, Bouc, Švarc (60. Šobr). Trenér J. Kožíšek.
Sušice: Kindelman - Kodýdek, Ho­da (69. Klíma), Hupka, T. Marek, Prchlík, Hrach, J. Cihlář (90. Tu­ček), Sládek, Hlaváč (64. Junek), Kočí. Trenér L. Vašica.
Rokycany- Holýšov 1:0
Domácí byli od úvodu lepší a po celý zápas si udržovali mír­nou převahu. Zasloužené tři body jim zajistil již v první pů­li Mochňák.
Nejlepší hráči: Kučera -Švehla. Po­ločas: 1:0. Branka: 34. Mochňák.
Rozhodčí: Kořínek. ŽK: 1:2. Diváků: 120.
Rokycany: Vild - Papáček, Tobr­man, Procházka, Rýdl (86. Světlík), Mraček, Schveinert, Kučera, Ko­hout, Mochňák (65. Abrt), Krchov (73. Pardovský). Trenér P. Aubrecht.
Holýšov: Vasko - Stanislav, Krai­na, Bečvář, Chalupa, Jeniš, Tlustý, Teršl (71. Levička), Procházka, Švehla, Šimka. Trenér Z. Daněk.
Manětín - Chodov 4:1
Manětínští futsalisté měli v nohou páteční zápas play - off futsalové ligy, a proto působili unaveným dojmem. Před po­ločasem se ujali vedení, ale hosté hned po přestávce vy­rovnali. Vzápětí manětínští během šesti minut dvakrát . skórovali a pak již dovedli zá­pas do vítězného konce. Nejlepší hráči: Cibula - Kobes. Po­ločas: 1:0. Branky: 43. Pleyer, 53. Dlouhý, 59. a 81. Cibula-49. Kobes. Rozhodčí: Tyc. ŽK: 3:1. Diváků: 300.
Manětín: Pochobradský - Fuchsa, Pleyer, Prais, Dlouhý, Bouška, Barchanski, Stejskal, Cibula, Hůl­ka (86. D. Janouškovec) M. Pátek. Trenér J. Pátek.
Chodov: Dolhý (65. Staviarsky) - Jan Kapic, Hčll, M. Holar, J. Chme­lík, M. Chmelík, Hála (70. Jiří Ka­pic), P. Holar, Smazal, Krakeš, Ko­bes. Trenér M. Chmelík.
Staňkov- Město Touškov 2:1
Ve tvrdě hraném střetnutí zdo­lali domácí lídra přeboru, když ještě za stavu 2:0 Plas nepro­měnil pokutový kop. Nejlepší hráči: Janka -Fürbacher. Poločas: 0:0. Branky: 48. Gust, 53. Janka - 65. (PK) J. Scheinherr. Rozhodčí: Kračmer. ŽK: 3:6. ČK:1:1 (65. Hönig-58. Matas). Diváků: 150.
Staňkov: Jánský - Doležal, Štverka, (43. Hrach), Gust, Hěnig, Janka, Trhlík, Řeháček (90. Russ), Plas, Regál (63. Dolejš), Šteffl. Trenér V. Šindler.
M. Touškov: Matas - Kolář (60. Bru­ha), Šesták (79. Vrba), Kluska, Fůrbacher, J. Scheinherr, Nosek, Havlíček, Karbusický, Brand, M. Scheinherr (58. Nikrmajer). Trenér M. Mareš.
Chrást -KlatovyB 1:2
Chrástečtí svého soupeře zjevně podcenili a po vlažném výkonu mu přenechali všech­ny body. Hosté, přestože hráli téměř hodinu o deseti, dokáza­li zápas dovést do vítězného konce.
Nejlepší hráči: nikdo - Vítovec. Po­ločas: 0:1. Branky: 77. Ranc - 18. a 72. Vítovec. Rozhodčí: Kafka. ŽK: 12. ČK: 0:1(39. Kotáb). Diváků: 210.
Chrást: Kokoška - Diviš, Král (46. Haidelmayer), Brýla, Kučera, Do­ležal (78. Mach), Mojžíš (46. V. Tyr), Ranc, Diepold, Fiala, M. Tyr. Tre­nér J. Aubrecht.

Klatovy B: Herman - Vacovský, Hromada, Fait, Jakubec, Šlechta, Beneš, Vítovec, Zb. Toman, Sysel, (81. P. Toman), Kotáb. Trenér V. Palivec.