14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Mladší žáci: J. Domažlice - Senco Doubravka 2:0 (1:0)

V úterý 27.5. odehráli ml. žáci Jiskry odložený zápas s lídrem tabulky mužstvem Senco Doubravka. Ve velkém vedru hráči obou mužstev nasadili od úvodu vysoké tempo. Hrál se kvalitní zápas. Hráči Jiskry si vypracovali několik příležitostí, které však nedokázali proměnit. Ve 20. min. 1. poločasu po akci Zdeňka Štěpána zakončil jeho centr ze strany střelou bez přípravy Tomáš Linkeš a ujali jsme se vedení 1:0. Tímto výsledkem i poločas skončil. Ve druhém poločase, jsme přestáli nápor soupeře a postupně hru vyrovnali a  ve 45. min. zvýšil vedení Zdeněk Štěpán. Utkání skončilo vítězstvím Jiskry 2:0. Hráči nechali na hřišti všechny síly a za toto jim patří poděkování.

Sestava :  Krásnický,  Tauer,Gabriel,Zíma,Lešek, Copák(50. Šimůnek),Hamor, Linkeš,Konrády,Štěpán, Škoda(55. Řezáček)

Střelci : Linkeš, Štěpán