18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

Věneček v MFL inkasoval šest gólů a červenou kartu

Znojmo – Zábřeh 6:1 (2:1)

Branky: 24. Jaroš, 37.Belej, 53. Yonov, 72. Kováč, 75. Šuráň, 85. Ples – 9. Laštůvka. Rozhodčí: Nádvorník – Nenadál, Černý. ŽK: Yonov (Znojmo). Diváci: 380.
ŽK: 3:2, ČK: 0:2 ( Pobucký, Věneček)

Znojmo: Hrubý – Vavřík, Yonov, Micka, Šuráň, Jaroš (76. Ples), Podzemský (81. Pospíchal), Lacko, Švarc, Belej (65. Kováč).

Zábřeh: Věneček - (88.Toman) – Vejvoda, Řehák, Svozil, Cetkovský, Pinkava, Laštůvka, Pobucký, Martinka, Kašpar (62. Špunda), Dragon (65. Svozil).

Hosty vedl nový trenér Kubíček, který nahradil odvolaného trenéra Jáněho. Začátek se hostům povedl, V 9. minutě poslal hosty do vedení po hezké kombinaci Laštůvka. V 19. minutě Věneček zlikvidoval velikou šanci Beleje, ale za pět minut se už skóre měnilo, to si Belej poradil z obránci Zábřeha a celou akci vyšperkoval přihrávkou na skórujícího Jaroše 1:1. Domácí tým poté soupeře přehrával, vynutil si veliký tlak, který vyústil druhou brankou, kterou vstřelil Belej 2:1. "Tady jsme hráli zbytečně ustrašeně a soupeři branky vyloženě darovali" dodal k brankám trenér Zábřeha Kubíček.

Druhý poločas už byl ve znamení domácího koncertu, který znamenal čtyři branky v síti Věnečka. Navíc hosty za brutální faul oslabil v 77. minutě Pobucký, který byl vyloučen a v 88. minutě za prostesty dostal druhou žlutou kartu a vzápětí červenou i brankář Věneček. "Druhý poločas už byl z naší strany vyloženě ubohý a domácí zaslouženě vyhráli tímto rozdílem. Co se týče vyloučených hráčů, tak Pobucký a Věneček se nechali úplně zbytečně vyloučit a mužstvo do zbytku sezóny oslabili," dodal trenér hostí kubíček.

Zdroj: Olomoucký deník