15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Dorost Jiskry se konečně dočkal divize !!!

Po mnoha sezónách, kdy dorost Jiskry hrál v horních patrech tabulky krajského přeboru a v posledních několika sezónách mu postup unikal o pověstný "vlásek", se konečně domažličtí dočkali a jejich kvalitní práce došla zasloužené odměny. Dvě kola před kon­cem krajského přeboru do­rostu si v sobotu 24. května dorostenci Jiskry Domažlice zajistili s předstihem histo­rický postup do divize!

Starší dorost:
Jiskra Domažlice­ - Prazdroj Plzeň B 2:0 (1:0)
Branky: Hartl, Minařík.

Mladší dorost:
Jiskra Domažlice­ - Prazdroj Plzeň B 3:0 (2:0)
Branky: Škrabal, Minařík, Závodný.
Vzhledem k tomu, že starší dorost porazil Prazdroj 2:0, museli mladší dorostenci také naplno bodovat. Úvod utkání patřil Jiskře, která několikrát Šinálem zahrozila. Ve 22. mi­nutě Šinál zatáhl balón po pravé straně, nacentroval do šestnáctky, kde nabíhající Škrabal překonal gólmana Prazdroje -1:0. Domažličané svého soupe­ře přehrávali a výsledkem to­ho byla 35. minuta, kdy agilní Šinál zahrával roh z levé strany a Minařík hlavou zvý­šil- 2:0. Jiskra si v průběhu I. polo­času vytvořila několik šancí, které ale neproměnila. Hosté měli za celý poločas pouze dvě šance.Do druhého poločasu vy­střídali trenéři Wolf s Pavlíč­kem Rudolfa Škrabala, který odehrál celé utkání za starší dorost a na hřiště poslali Jiří­ho Závodného, který nastou­pil po zranění. Tento hráč v 60. minutě po brejku zvýšil na konečných 3:0.Do konce utkání si Jiskra své vedení pohlídala a trenéři poslali a hřiště všechny tři náhradníky.