11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Překvapení: Chrást podlehl Bolevci

Největším překvape­ním 26. kola krajského přebo­ru je prohra druhého týmu tabulky Chrástu v domácím prostředí s Bolevcem.

Horní Bříza - Střfbro 5:2

Po úvodních šancích získali hosté vedení, domácí gólem do šatny srovnali. Po přestáv­ce domácí z mnoha šancí tři­krát skórovali a získali cenné body v boj i o záchranu.Nejlepší hráči: P. Chocholatý - Petraška. Poločas: 2:2. Branky: 4. a 44. M. Chocholatý, 59. P. Chocho­latý, 78. Beneš, 80. Vrla - 7. Kasl, 29. Slába. Rozhodčí: Bureš. ŽK: 2:2. Diváků: 185.
H. Bříza: Valenta - Šimice, Ga­dač, Ostrolucký, Jagerčík, Beneš, P. Chocholatý (90. Krůs), Fráz (67. Vacek), Bíba (85. Paukner), M. Chocholatý, Vrla (82. Dolejš). Tre­nér J. Kožíšek.
Stňbro: Kostelníček - Andrle (50. Honzík), Hřebík, ilhlíř, Jareš, Petraška, Slába (59. Dyk), Šaman, Kertys, Kasl (82. Ichnatolya), Mič­ka. Trenér M. Tůma.

Přeštice-Sušice 1:0

V první půli byli lepší do­mácí a zaslouženě se ujali ve­dení. Po přestávce se hra vy­rovnala, Přeštice však hosty do vyložené šance nepustily.Nejlepší hráči: Kuneš - Pro­cházka. Poločas: 1:0. Branka: 18. T. Benedikt I. Rozhodčí: Kožár. 2K: 2:2. Diváků: 150.
Přeštice: Regner - Maršálek, Ku­neš, Cápal (88. Turek), T. Benedikt II (82. Bouc), Šobr, Duchek, Šinde­lář, Žitník, Hajšman (77. Švarc), T. Benedikt I. Trenér J. Kubeš.
Sušice: Kindelman - Kodýdek, Bešta, Procházka, Hupka, Vítovec, Hrach, Cihlář, Sládek (49. Prchlík), Hubáček, Kočí (68. Tuček). Trenér K. Kalivoda.

Rokycany-Rapid Plzeň 3:0

Rokycany měly stálou pře­vahu i řadu šancí. Brzy vedly brankou M. Scheinherra, de­finitivně však rozhodly až v závěru, kdy hosté dohrávali bez dvou vyloučených hráčů.Nejlepší hráči: J. Scheinherr - Sváta. Poločas: 1:0. Branky: 6. M. Scheinherr, 88. J. Scheinherr, 90. Tobrman. Rozhodčí: Dusil. ŽK: 1:3. ČK: 0:2 (78. Faist a Lambor). Diváků: 100.
Rokycany: Vild - Jícha, Čihák, Tobrman, Mraček (77. Marek Jed­lička), J. Scheinherr, Hereit, Ble­cha (65. Kozler), Rýdl, Javůrek, M. Scheinherr (87. Klír). Trenér P. Aubrecht.
Rapid: Matějka - Faist, Buček, Pata, Korda (80. Hucl), Janout, Šimsa, Sváta (87. Hrubý), Liška, Brabec, Lambor. Trenér J. Jílek.

Tachov-KlatovyB 10:0

Jednoznačná partie týmů z obou pólů tabulky skončila vysokým vítězstvím lídra.Nejlepší hráči: Pták - Herman. Poločas: 4:0. Branky: 7. Malý, 10. Machač, 20. Luk. Čížek, 38. Lad. Čí­žek, 53. vlastní, 57. Rulf, 66. a 85. Ha­bart, 71. Hutta, 79. (PK) Pták. Roz­hodčí: Urban. 2K: 1:2. Diváků: 200.
Tachov: Pták - Luk. Čížek, L. Vi­terna, Kaše (46. Habart), Machač, Malý, Lad. Čížek, Rulf, Chada, Hutta, Šácha (46. Svoboda). Tre­nér M. Chada.
Klatovy B: Herman - Vacovsky, Veselka, Kotáb, Popelka, Votípka, Zahradník, Ježek, Kováč, Lukeš. Trenér I. Lužný.

SK ZČE Plzeň-Chanovice 3:0

V úvodu neproměnili šance Rout a Fedorco, přesto šli do­mácí do vedení. Po změně stran si dvěma góly z penalt poj istili výhru a další body.Nejlepší hráči: Rout - Daněk. Poločas: 1:0. Branky: 43. Šiml, 75. (PK) Levý, 82. (PK) Votfpka. Roz­hodčí: Tyc. ŽIí: 4:6. ČK: 0:2 (54. Zdeněk, 75. Daněk). Diváků: 150.

SK ZČE: Řezáč (90. Korejčík) -Le­vý, Diviš, Chocholatý, Bedrna, Šiml (87. Lenk), Švec, Bačkovský (76. Vo­típka), Fedorco (58. Šneberk), Rout, Beránek. Trenér V. Votípka.
Chanovice: Daněk - Votava, Strakoš, Hausleitner, Kučera, Toman, Černohorský, Krch, Malý, Zdeněk, Kocour (76. Růžička). Trenér M. Rambousek.

Chrást-Bolevec 2:3

Hosté překvapivě vedli již 2:0, Chrást dokázal na začátku druhé půle vyrovnat. Bolevec pak po chybě domácích přidal třetí gól a vítězství již uhájil.Nejlepší hráči: Fiala - Kórner. Poločas: 1:2. Branky: 42. vlastní, 54. Fiala - 23. Šiml, 31. Greif, 64. Brejcha. Rozhodčí: Čermák. ŽK: 1:2. Diváků: 250.
Chrást: Bláha-Brýla, Bezdička, Mojžíš, Komárek (88. Šedivec), Fi­ala (86. Kučera), Haidelmayer, Křen, M. Tyr, Kroc, Sadilek. Hra­jící trenér R. Fiala.
Bolevec: Kbrner - Kučera, Sou­kup, J. Pelnář, Šnaider, Márz, Brejcha, Sedláček (59. Došlý), Fictum, Greif, Šiml (63. M. Pel­nář). Trenér V. Opl.

Holýšov-Manětín 1:2

V první půli získali fotbalo­vější hosté zaslouženě dvou­brankové vedení. Holýšov si­ce hned po přestávce snížil, na body však nedosáhl.Nejlepší hráči: Kaas - Pleyer. Poločas: 0:2. Branky: 48. Lukáš - 18. a 32. Dlouhý. Rozhodčí: Štókl. ŽK: 2:1. Diváků: 200.
Holýšov: Marcel - Nový, Levič­ka, Snášel, Kaas, Majlát, Jeniš, Tlusy, Procházka, Lukáš (65. Hr­dina), Šimka (71. Dostálík). Trenér Š. Hirschl.
Manětín: Pochobradský - Spal, Pleyer, Cibula, Dlouhý, Bouška, Dobrý, Korynta, Stejskal, Miku­lík, Šimlinger. Trenér J. Aubrecht.

Zbůch-Město Touškov 0:1

V prvním dějství aktivnější hosté získali těsný náskok. Po přestávce měli domácí převa­hu i střelecké příležitosti, ale vyrovnat nedokázali.Nejlepší hráči: Herman - Šilhá­nek. Poločas: 0:1. Branka: 33. Ho­lý. Rozhodčí: Ulrych. ŽK: 2:2. Di­váků: 250.
Zbůch: Zábranský-Brož, Plahs, Pfeifer, Paum (46. Beneš), Kubíček (46. Steinbach), Schejbal, Daňhel, Mrázek (86. Hájek), Herman, Straka. Trenér P. Lukášek.
M. Touškov: Šilhánek - For­man, Zaoral, Kalčík (90. Brand), K. Fürbacher, Svoboda, Holý, Nosek (90. Čechura), Havlíček, Karbu­sický, Kožíšek. Trenér K. Bárta