25 26 27 28 29 30

Klatovy získaly cennou výhru

Fotbalová divize po­kračovala o víkendu šesta­dvacátým kolem.Skupina A

Klatovy-Admira Praha 2:1

Domácí spalovali jednu šanci za druhou, lob Hanzlíka však znamenal vedení. Po vy­rovnání hostů rozhodl Zedník z penalty nařízené za ruku.Poločas: 1:0. Branky: 29. Hanz­lík, 64. Zedník z PK - 62. Kejha. Rozhodčí: Krčín. ŽK: 1:3. ČK: 1:2 (75. Šlechta-58. Ondrik, 75. Dolis­ta). Diváků: 380.
Klatovy: Jarolím - Šlechta, M. Viktora, Kopp, Cihlář - Brejcha, Mužík, Lisý, Zedník - Tafat (77. Aubrecht), Hanzlík (90. Pavlík). Trenér P. Běloušek.

Doubravka-Prachatice 3:1

Na Belanův rychlý gól od­pověděl Nitrianský střelou do šibenice, ale ještě do přestáv­ky dorážka Švece a rána M. Smíška stanovily výsledek.Poločas: 3:1. Branky: 3. Belan, 38. Švec, 45. M. Smíšek - 29. Nitri­anský. Rozhodčí: Kapoun. ŽK: 0:2. Diváků: 100.
Doubravka: Míčka - Hric, D. Novák, M. Smíšek, O. Král-Belan (71. M. Kovács), Sýkora, Vaigl, Bobák - Švec (84. Klůc), Šimr. Trenér I. Kovács.

Jankov-Domažlice 3:1

Aktivitu domácí přetavili v nečekanou výhru. Mátožní hosté zklamali ve všech řa­dách a na soupeře nestačili.Poločas: 1:1. Branky: 15. Stej­skal z PK, 69. a 70. Hrbáč -18. Bub­lík. Rozhodčí: M. Blasčhke. ŽK: 1:3. Diváků: 50.
Domažlice: Mleziva - Stréjc (58. Váchal), Paul, Tesat, Mach (74. Šmirkl) - Zb. Černý, Šámal, Ma­nowetz (81. Čech), Bublík - Bahle­da, Šot. Trenér M. Dejmek.

Horažďovice- Votice 3:2

Výborný nástup zajistil do­mácím zasloužený tříbodový zisk š jasným favoritem.Poločas: 3:1: Branky: 6. Beránek, 16. Šafanda, 18. Stulík - 41. Filin­ger, 82. Budil. Rozhodčí: Ipser. ŽK: 2:3. Diváků: 200.

Horažďovice: Makó (80. Baloun) - Baloušek, Kukol, Grunt, Záme­ček (70. Pícka) - Šafanda, Stulík (68. Janouškovec), Jůda, Koudela - Horváth, Beránek. Trenér K. Krejčí.

Králův Dvůr- Vejprnice 5:3

Hosté získali dvoubrankový náskok, ale Králův Dvůr s pomocí rozhodčích výsledek nakonec otočil.Poločas: 1:2. Branky: 32. Klička, 50. a 82. z PK Červenka, 65. Kyklhorn, 75. Dochtor - 4. R. Čer­ný,,14. Braun, 86. Grambal. Roz­hodčí: Myška. ŽK: 3:4. ČK: 0:1(62. Holý). Diváků: 200.
Vejprnice: Hajžman - L. Rada, Stanislav, R. Černý, Bouta - Löwy, Holý, Braun (85. Hrdlička), J. Biedermann - R. Dyk (81. Křen), Kučera (81. Grambal). Trenér J. Mysliveček.