24 25 26 27 28 29 30

Vybráno z webu SK Jankov

26.kolo Divize sk.A         SK Jankov : Jiskra Domažlice      3 : 1   (1:1)
SK Jankov : Jiskra Domažlice Konečně výhra na domácím trávníku !

Odveta proti diviznímu nováčkovi z Domažlic nám vyšla na výbornou. Po nerozhodném poločase jsme dokázali dotáhnout utkání do vítězného konce a po dlouhé době tak urvat na domácím trávníku všechny tři body.

Domácí vstoupili do zápase lépe a hned v 5.minutě si vypracovali dobrou příležitost, kdy po kombinaci Stejskala s Řezníčkem zakončoval střelou Bernát, avšak jeho pokus mířil pouze vedle branky. Zaslouženého vedení se jankovští dočkali v 16.minutě, kdy po faulu na Petra Stejskala se tentýž hráč dokázal prosadit z nařízeného pokutového kopu. Z vedení se však domácí radovali pouhopouhou minutu. V 17.minutě totiž centr hostů do vápna skončil na hlavě neobsazeného Michala Bublíka, který nedal brankáři Hrubému sebemenší šanci – 1:1. Ve zbytku poločasu se poté hrálo zejména ve středu hřiště bez výraznějších šancí, kdy za zmínku stojí snad jen akce hostů z 29.minuty, kdy Černého centr musel před dobíhajícím Bublíkem likvidovat Hrubý.

První šanci ve druhém poločase si sice vypracovali hosté, kdy Hrubý bezpečně likvidoval trestný kop, ale gólově udeřili domácí. V 69.minutě totiž poslal Stejskal do hostujícího vápna centr na nabíhajícího Martina Kollára, který nejprve hlavou nechal vyniknout brankáře Mlezivu, ale na jeho druhou dorážku nohou již byla Domažlická jednička krátká – 2:1. Za další minutu vystihl rychlonohý Jiří Hrbáč rozehrávku obránců a po krátkém sólu vymetl povedenou dělovkou šibenici – 3:1. Hosté naposledy zahrozili v 74.minutě, kdy po rohovém kopu dorážel zblízka Manowetz, ale brankář Hrubý na poslední chvíli dokázal v pádu kolenem vytěsnit na roh. V 75.minutě poslal Stejskal centr z rohového kopu na střídajícího Štěchu, který však poslal balón z první jen těsně vedle pravé tyče. V nastaveném čase unikl po pravé straně agilní Stejskal, nejprve si obhodil obránce a poté vyslal projektil, který se odrazil od břevna na volného Kollára, avšak ten ve vyložené pozici poslal obloučkem míč jen do náruče Mlezivy.