Kalendář

<< prosinec 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALTrenér Voříšek: Kromě výjimek nemohu hráče za nic pochválit

Praha, Strakonice - O prohře divizních Strakonic s Admirou rozhodly dva rychle inkasované góly.

Autor:
Miloš Vrátný

Absence Patrika Káníka v ofenzivě Strakonic byla opět znát.

Absence Patrika Káníka v ofenzivě Strakonic byla opět znát.
Autor: Jan Škrle

S bodovými ambicemi odjížděli divizní fotbalisté Strakonic k utkání 25. kola proti Admiře Praha.

Tvrdě však narazili!

Soupeři se podařila dokonalá odveta za podzimní prohru na Křemelce 1:4.

Doma v neděli zvítězil v poměru 3:0 (2:0). Dva góly v první půli dal ve 12. a 13. minutě. „Zaspali jsme začátek. To je naše bolest: než se rozkoukáme...,“ upřesnil brankář Radek Charvát. Podle něj byly všechny obdržené góly laciné. „Při tom prvním zůstal protihráč neobsazený, při druhém se soupeř prosmýkl mezi dvěma hráči a dal mi to mezi nohy. Přiznávám, že mám na druhém inkasovaném gólu také zásluhu. Při třetí trefě přišel centr na volného hráče,“ vylíčil Charvát.

„Domácím jsme výhru darovali po dvou hrubých chybách v defenzivě,“ shrnul trenér Jaroslav Voříšek.

Jihočeši mohou litovat nastřeleného břevna, které přišlo krátce po zvýšení na 2:0. Další větší šance si už nevytvořili. A to ani v přesilovce, Admira totiž hrála od 75. minuty o deseti.

„I když byla druhá půle z naší strany lepší, je smutné, že jsme ani proti deseti gól nedali. Nedokázali jsme vymyslet kloudnou akci,“ zmínil se Charvát. Podle kouče hráči pokračovali ve hře bez kombinace, nasazení a zápalu. „S týmem jako je Admira bychom neměli mít problém. I  když soupeř měl výškovou převahu. Ale my jsme působili zakřiknutě,“ uvedl kouč.

Opět se tak ukázalo, že absence Patrika Káníka je citelná. Chyběl druhý zápas v řadě a podruhé mužstvo předvedlo mdlý výkon. „Patrik chybí. Jak moc, to nedokážu říct. Je to zkušený fotbalista, mladí na něj spoléhají,“ vysvětlil šéf lavičky.

„Oproti minulým duelům venku jsme teď šli o sto procent dolů. Prohráli jsme zaslouženě, byli jsme špatní a báli se,“ nebral si v hodnocení servítky Radek Charvát. Trenér s ním souhlasí. „Nemohu hráče za nic pochválit. Kromě výjimek, ale to je málo.“