Kalendář

<< srpen 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Novinky

 

 

 

futbol sanal bahis siteleri

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

 

ankara en iyi dershane tavsiyesi

 

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALMezi tři tyče musel obránce

KLATOVSKO - Divizní fotbalisté Klatov i Horažďovic doplatili na neproměňování vypracovaných šancí 

Autor:
Yvetta Musílková

Shodně po třech brankách inkasovali na hřištích soupeřů divizní zástupci Pošumaví. A když se fotbalisté Klatov ani Horažďovic nedokázali trefit do černého ani jednou, domů se vraceli s prázdnou. Klatovy z Písku a Horažďovice z Vejprnic.
 

„Nedali jsme góly, hlavně ve druhé půli jsme měli šance ke skórování. Písek bez pěti hráčů základní sestavy začal zápas s velkým respektem, o to větší je škoda, že jsme nevyhráli,“ uvedl trenér TJ Klatovy Pavel Běloušek, který měl k dispozici kompletní kádr. „Ale na těch, kteří měli delší herní pauzu vynucenou zraněním či nemocí, je výpadek ještě znát. Chvíli trvá, než se dostanou zpátky do herního tempa,“ dodal kouč. Ten si sice brousil zuby na písecké body, ale teď chce on i jeho svěřenci co nejrychleji zapomenout a soustředit se na sobotní utkání doma proti Admiře Praha. „Je to pro nás klíčový zápas,“ je jasné Bělouškovi, který se bude muset s největší pravděpodobností obejít bez distancovaného Hovorky, který si za nedisciplinovanost v přerušené hře vysloužil na jihu červenou kartu.
 

Oboustranně pohledný fotbal byl k vidění v krajském divizním derby ve Vejprnicích, kde o body usilovali fotbalisté Horažďovic. „Prohráli jsme 0:3, ale domácí se museli až do závěrečného hvizdu obávat o výsledek. Místy jsme měli i převahu, ale nepodařilo se nám dát góly. Ve 38. minutě jsme inkasovali z hodně přísné penalty, pak jsme doplatili na nekoncentrovanost. Poté jsme se snažili o kontaktní branku, otevřeli jsme hru a domácí přidali třetí gól. Tým podal dobrý výkon. Pochvalu zaslouží obránce Stulík, který kvůli zdravotní absenci obou gólmanů musel mezi tři tyče. A vedl si výborně,“ konstatoval sportovní ředitel a majitel FK Horažďovice Rostislav Bouda, pod jehož taktovkou tým Horažďovic ve Vejprnicích hrál. Trenér Karel Krejčí totiž na protest kvůli výkonům rozhodčích, kteří řídili zápasy Horažďovic na jaře, na trenérské lavičce chyběl.