30 31

Konstantinky na body nedosáhly

HEŘMANOVA HUŤ - Mužstvo S. K. Lázně prohrálo v Heřmanovy Huti 2:1

František Hlas

K dalšímu utkání krajské soutěže 1. B třídy odjíždělo mužstvo S. Konstantinovy Lázně do Heřmanovy Hutě. Tam podlehlo místním sokolíkům 2:1.

Domácí začali utkání s velkým respektem a zakopali se před svoji brankou. Konstantinky tak byly aktivnější a útočily do plných. Heřmanka se prosadila už ve 12. minutě, kdy po rychlém protiútoku skóroval Veselovský – 1:0. Blízko k vyrovnání měl ve 21. minutě Pohlot, který ale trefil jen boční síť. Hosté se dočkali až v závěru poločasu. Míč z trestého kopu Hoffmanna se odrazil od břevna za brankovou čáru – 1:1. Po přestávce se dvakrát vyznamenal Sedlecký, jenž bravurním zákrokem zneškodnil trestný kop a při další akci zabránil včasným vyběhnutím nejhoršímu. Rozhodnutí přišlo v 79. minutě. Veselovský postupoval od půlicí čáry a obešel postupně čtyři obránce. V koncovce se nemýlil a zajistil domácím tři body – 2:1. V 87. minutě mohl ještě zkazit radost domácím z výhry střídající Rašín, ale ve výhoné pozici z patnácti metrů netrefil mezi tyče. „My jsme nepodali špatný výkon. Chtěli jsme bod, chybělo k němu málo. O naší prohře rozhodly dvě taktické chyby, kdy kluci nedokázali přerušit hru a pustili hráče přes obránce. Ostatní mužstva by to přerušila. Hráli jsme to až moc fair play. Spokojenost s hrou je částečná, s výsledkem určitě ne,“ hodnotil zápas trenér Konstantinových Lázní Pavel Rašín.

S. Heř. Huť – S. Konst.Lázně 2:1. Poločas: 1:1. Branky: Veselovský 2 - Hoffmann. ŽK: 2:1. Diváků: 200.

K. LÁZNĚ: Sedlecký – Pohlot, Bubeníček, Bock, Hoffmann, Macák, Vrána, Hampapa, Kašpar, Kolesa, Holák. Střídal Rašín.