12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Vítězné tažení Domažlic pokračuje, porazily Doubravku

Ve fotbalové divizi se pozornost fanoušků soustře­dila na dva vzájemné duely zástupců regionu, ve kterých uspěly a zabodovaly naplno vždy domácí celky.

Domažlice-Doubravka 2:0
Čtvrtá výhra Domažlic v jedné řadě se zrodila v úvodu utkání. Bahleda využil nedo­rozumění stopera M. Smíška s brankářem Míčkou a tech­nickým lobem poslal domácí do vedení. Za chvíli byl hostu­jící Šimr zastaven pro sporný ofsajd, ale udeřilo opět na druhé straně: pád Šámala ve vápně posoudil rozhodčí jako faul a Zb. Černý z penalty sta­novil výsledek. Ještě do pře­stávky mohl přidat třetí gól Bahleda, ale i Šimr prověřil Mlezivu v domácí svatyni. Po obrátce se domácí sou­středili na obranu, hosté dobrou kombinační hrou zís­kali převahu, v koncovce se však neprosadili. V dobrých šancích selhali dvakrát Šimr a jednou Bobák. Domažlice hrozily z brejků, které však postrádaly přesnost.
Poločas: 2:0. Branky: 3. Bahle­da, 26. Zb. Černý z PK. Rozhodčí: Čížek. ŽK: 2:3. Diváků: 500.
Domažlice: Mleziva - Strejc, Paul (79. Mach), Tesař, Vacek (41. Čech) - Zb. Černý, Šámal, Ma­nowetz, Mifek - Bahleda, Šot (85. Bublík). Trenér M. Dejmek.
Doubravka: Míčka - HIůc, M. Smíšek, D. Novák, O. Král - Kis­linger (32. Bobák), M. Kovács (77. Hric), Vaigl, Sýkora - Švec, Šimr. Trenér I. Kovács.

Vejprnice-Horažďovice 3:0
Zdravotní indispozice obou horažd'ovických gólmanů po­stavila do branky obránce Stulíka, který však rozhodně nezklamal a za góly nemůže.Hosté i bez distancovaných Kukola s Pondělíkem byli v úvodu lepším týmem. Střely Beránka a Šafandy z dálky však Hajžman zlikvidoval. Vejprničtí se postupně roze­hrávali a po faulu na Kučeru je poslal do vedení z penalty R. Černý. Za chvíli Löwy přesně nacentroval a Kučera přes­nou hlavičkou přes celou branku získal pro domácí dvoubrankový náskok.Po změně stran opět začali lépe hosté, Janouškovec v ob­rovské šanci byl sám před brankářem, ale pálil vedle. Vejprnice v dalším průběhu hru vyrovnaly, vyloženou šanci si však už nevypracova­ly. Až v poslední minutě Křen posadil trestný kop přesně na hlavu R. Černého a jeho střelu dorazil do sítě Braun.Poločas: 2:0.
Branky: 36. R. Černý z PK, 38. Kučera, 90. Braun. Rozhodčí: Janoch. ŽK: 2:1. Divá­ků:150.
Vejprnice: Hajžman - L. Rada, Stanislav, R. Černý, Bouřa-Ltiwy (70. Koštál), Holý, Braun, J. Bie­dermann (79. Grambal) - Kučera, R. Dyk (53. Křen). Trenér J. Mysli­veček.
Horažďovice: Stulik - Balou­šek, Grunt, Šafanda (77. Pavlík), Zámeček-Ulč, Jůda, Koudela, Ja­nouškovec, Beránek - Horváth. Trenér R. Bouda.

Písek-Klatovy 3:0
Přestože byla v první půli hra vyrovnaná, hosté dvakrát inkasovali. Nejdřív se zblízka trefil přesně Kuchař a před přestávkou zužitkoval centr na zadní tyč Holan. Mezi tím mohl skóroval klatovský Ta­fat, ale se střelou k tyči si gólman domácích poradil.Když brzo po přestávce propadl Holanův centr až do branky, bylo o výsledku prak­ticky rozhodnuto. Klatovy měly sice ve zbytku utkání převahu, ale v koncovce jim chyběl důraz a nedokázaly se vůbec před brankou prosadit.
Poločas: 2:0. Branky: 15. Ku­chat, 40. a 49. Holan. Rozhodčí: Šístek. ŽK: 0:1. ČK: 0:1 (85. Hovor­ka). Diváků: 250.
Klatovy: Jarolím - Šlechta, M. Viktora, Hovorka, Kopp - Aubrecht (46. Brejcha), Mužík, Lisý, Zedník - Hanzlík (75. Berieš), Tafat (46. Cihlář). Trenér P. Bě­loušek.

Bzová 3:1 (0:0, 46. Mores, 48. Knobloch, 77. Šťastný - 90. Petr),
Prachatice-Králův Dvůr 4:1(2:0, 8. Kováčik, 18. a 82. Košík, 65. Nit­rianský-55. Podzemský).