Kalendář

<< prosinec 2017 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Novinky

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBAL



Víkendové výsledky

DIVIZE sk. S:

Písek - Klatovy 3:0,
Motorlet - Jankov 3:0,
Votice - Třeboň 1:3,
Vejprnice - Horažďovice 3:0,
Domažlice - Doubravka 2:0,
Admira - Strakonice 3:0,
V. Žižkov - Bzová 3:1,
Prachatice - Kr. Dvůr 4:1.

Tabulka po 25.kole  
 
  #       Tým   Web   PZ   V   R   P   VG:OG   +/-   PB  
 
   1.     Viktoria Žižkov B   web   25   19   3   3   57:17   21   60  
   2.     Králův Dvůr   web   25   17   4   4   55:27   19   55  
   3.     Marila Votice   web   25   16   3   6   38:19   12   51  
   4.     Jiskra Třeboň   web   25   12   5   8   47:37   5   41  
   5.     Tatran Prachatice   web   25   11   4   10   39:34   -2   37  
   6.     FC Písek   web   25   10   6   9   44:33   -3   36  
   7.     Slavia Vejprnice   web   25   9   9   7   36:26   -3   36  
   8.     Jiskra Domažlice   web   25   11   3   11   42:43   -3   36  
   9.     FK Admira Praha   web   25   11   2   12   34:36   -4   35  
   10.     Strakonice 1908   web   25   10   4   11   33:34   -2   34  
   11.     Klatovy   web   25   9   3   13   36:36   -6   30  
   12.     FC Bzová   web   25   8   5   12   33:41   -7   29  
   13.     Motorlet Praha   web   25   7   5   13   29:36   -13   26  
   14.     FK Horažďovice   web   25   7   3   15   19:55   -12   24  
   15.     SK Jankov   web   25   5   4   16   19:54   -17   19  
   16.     Senco Doubravka   web   25   5   3   17   26:59   -18   18
 
 
 

Krajský přebor:

Touškov - H. Bříza 4:0,
Bolevec - Zbůch 4:1,
Manětín - Chrást 3:3,
Chanovice - Holýšov 1:1,
Rapid - Tachov 0:4,
Klatovy B - SK ZČE 0:1,
Stříbro - Přeštice 4:3,
Sušice - Rokycany 1:0.

TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. Tachov 25 19 6 0 78: 18 63 ( 27)
 
2. Chrást 25 17 8 0 90: 22 59 ( 23)
 
3. Holýšov 25 14 5 6 44: 25 47 ( 11)
 
4. Rapid 25 12 3 10 52: 54 39 ( 0)
 
5. Manětín 25 11 5 9 78: 57 38 ( -1)
 
6. M.Touškov 25 11 5 9 42: 44 38 ( -1)
 
7. Zbůch 25 11 4 10 46: 47 37 ( 1)
 
8. Rokycany 25 9 9 7 40: 30 36 ( 0)
 
9. Bolevec 25 10 6 9 39: 42 36 ( -3)
 
10. Chanovice 25 9 7 9 51: 41 34 ( -5)
 
11. SK ZČE 25 9 3 13 33: 41 30 ( -6)
 
12. Přeštice 25 8 3 14 29: 48 27 ( -9)
 
13. Stříbro 25 8 2 15 45: 75 26 (-13)
 
14. Sušice 25 5 7 13 35: 62 22 (-17)
 
15. Hor.Bříza 25 5 6 14 27: 61 21 (-15)
 
16. Klatovy B 25 1 3 21 22: 84 6 (-33)

I. A třída:

Chlumčany - Losiná 0:1,
Blovice - Chotíkov 1:0,
Luby - Mýto 5:2,
Nepomuk - Nýřany 1:2,
Zbiroh - Žákava 3:2,
Žichovice - Křimice 3:0,
Koloveč - Chodov 3:1,
Staňkov - VS Plzeň 3:0.

TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. Koloveč 25 22 2 1 85: 21 68 ( 29)
 
2. Nýřany 25 16 5 4 66: 39 53 ( 17)
 
3. Žákava 25 13 2 10 48: 45 41 ( 5)
 
4. Staňkov 25 11 6 8 48: 34 39 ( 0)
 
5. Blovice 25 10 7 8 35: 29 37 ( -2)
 
6. Křimice 25 10 5 10 46: 55 35 ( -1)
 
7. Nepomuk 25 11 2 12 40: 49 35 ( -4)
 
8. Chlumčany A 25 9 6 10 43: 44 33 ( -6)
 
9. VS Plzeň 25 9 6 10 44: 47 33 ( -3)
 
10. Zbiroh 25 9 4 12 41: 45 31 ( -8)
 
11. Žichovice 25 9 4 12 43: 58 31 ( -8)
 
12. VD Luby 25 9 3 13 38: 52 30 ( -9)
 
13. Chotíkov 25 7 6 12 35: 42 27 ( -9)
 
14. Losiná 25 5 10 10 37: 47 25 (-11)
 
15. T.Chodov 25 6 5 14 38: 51 23 (-13)
 
16. Sl.Mýto 25 6 3 16 37: 66 21 (-15)

I. B třída, sk A:

H. Týn - Stod 5:2,
H. Huť - K. Lázně 2:1,
Přimda - Bělá 1:3,
Bezdružice - Dl. Újezd 3:1,
Planá - Chotěšov 2:0,
Domažlice B - Postřekov 1:0,
Klenčí - Rozvadov 3:3.

TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. Rozvadov 21 15 2 4 78: 28 47 ( 17)
 
2. Bezdružice 21 13 5 3 48: 22 44 ( 11)
 
3. Dl.Újezd 21 13 1 7 58: 32 40 ( 10)
 
4. Klenčí 21 10 7 4 51: 30 37 ( 4)
 
5. Stod 21 9 5 7 44: 36 32 ( 2)
 
6. Horš.Týn 21 8 7 6 36: 28 31 ( -2)
 
7. Domažlice B 21 8 5 8 50: 37 29 ( -4)
 
8. Heřm.Huť 21 8 5 8 47: 41 29 ( -4)
 
9. Postřekov 21 9 2 10 38: 41 29 ( -1)
 
10. Konst.Lázně 21 7 7 7 27: 27 28 ( -2)
 
11. Bělá n.R. 21 7 3 11 31: 37 24 ( -6)
 
12. Chotěšov 21 5 5 11 28: 43 20 (-10)
 
13. BKV Planá 21 4 6 11 24: 49 18 (-15)
 
14. T.Přimda 21 0 2 19 11:120 2 (-31)