Kalendář

<< leden 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALKrejčí: Jsem otrávený

KLATOVY - Divizní soutěž už jen nějak dokopeme, tvrdí horažďovický trenér

Autor:
Yvetta Musílková

Karel Krejčí.

Karel Krejčí.
Autor: DENÍK/Yvetta Musílková

Všechny body si za těsnou výhru 1:0 z horažďovického hřiště odvezli po utkání 24. kola divizní skupiny A fotbalisté Prachatic.
 

„Jsem otrávený a velmi rozladěn z toho, co opět předvedli rozhodčí. neuznali nám pro údajný ofsajd regulérní gól Stulíka a hodně přísně nám vyloučili dva klíčové hráče,“ rozčiloval se trenér FK Horažďovice Karel Krejčí, který je tím vším nebývale znechucen. „O naši účast v divizi zjevně hodně někdo nestojí. Je to boj Davida s Goliášem a je marný. Po dohodě ve vedení klubu jsme dospěli k názoru, že soutěž už jen nějak dokopeme,“ řekl Krejčí. „Prachatice disponují velmi kvalitním týmem, který byl v první půli zápasu fotbalovější. Ale i my jsme hráli dobře, ale bohužel jsme inkasovali nepříjemný gól do šatny,“ ohlédl se za prvním poločasem zápasu kouč, podle kterého si sudí v této části hry ´připravili´ Beránka s Pondělíkem zcela nesmyslnými žlutými kartami.
„No a ve druhém poločase nás v době našeho největšího tlaku poslali do deseti, když po druhých žlutých kartách vyloučili oba zmiňované hráče Tak už se proti kvalitnímu soupeři, jakým bezesporu Prachatice jsou, nedá pomýšlet na nějaký zvrat utkání,“ řekl Karel Krejčí, kterému je nesmírně líto hráčů, kterým není jakákoliv snaha na hřišti vůbec nic platná. „A lituji i toho, kdo dává do horažďovického fotbalu peníze,“ dodal.