11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Dvě branky vstřelil Chada a jednu trefu si připsal Rulf

TACHOV - Fotbal – Přebor Plzeňského kraje: Fotbalový klub Tachov – TJ Sušice 3:1 (2:1)

František Hlas

Domácím vyšel úvod zápasu a už ve 12. minutě vedli 2:0. Zápas Přeboru Plzeňského kraje FK Tachov – TJ Sušice mnoho fotbalové krásy nenabídl, přinesl ale domácím povinné vítězství 3:1. Byli to domácí fotbalisté, kteří se snažili hrát kombinační fotbal, ale mnohdy zapomínali, že v jednoduchosti je síla. Sušičtí za celé utkání předvedli jednu pohlednu akci, jinak se do útočení nehrnuli ani v pro ně za nepříznivého stavu. Tachované neproměnili několik slibných příležitostí a proto je výsledek pro hosty více než lichotivý. Už ve čtvrté minutě po akci Malého otevřel skóre zápasu Chada – 1:0. Ve 12. minutě domácí vedli už 2:0, když se trefil hlavou Rulf. V dalších minutách měl na kopačce třetí branku Hutta, ale stav se nezměnil. Ten zůstal stejný i po půlhodině hry, kdy Rulf na pětce netrefil míč. O dvě minuty později se na druhé straně objevil osamocený Sládek, ovšem šanci neproměnil. Ve 38. minutě už ale chybu domácí obrany potrestal Procházka – 2:1. Sušičtí trochu ožili. Sládka zblokoval Kaše a pokus Prchlíka kryl Valenta. Po změně stran se nastěhovali domácí na polovinu Sušice a výsledkem převahy byla třetí branka v síti hostů. Vydařenou střelu Malého gólman hostů jen vyrazil před sebe a Chada poslal míč do sítě – 3:1. O pět minut později připravil Hudec šanci Rulfovi, ale stav se nezměnil. V 68. minutě vyprášil Valentovy rukavice Procházka a pak už přišla jen přehlídka neproměněných příležitostí domácího týmu. Sušická obrana byla hodně propustná a v 72. minutě toho nevyužil domácí Machač. Po akci střídajícího Habarta se neprosadil ani Hutta a vzápětí sám Habart střílel vedle. Tachovský Svoboda nebyl na hřišti ani minutu a už se řítil na gólmana Kindelmana, který jeho střelecký pokus zlikvidoval. V nastaveném čase ještě hlavičkoval nad branku Habart a neujal se ani pokus hbitého Rulfa.