Kalendář

<< květen 2017 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Novinky

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBAL



Víkendové výsledky

Divize sk. A:

Doubravka - Kr. Dvůr 1:3,
Bzová - Votice 1:2,
Klatovy - Žižkov B 2:2,
Jankov - Admira 0:2,
Domažlice - Motorlet 3:1,
Třeboň - Vejprnice 1:1,
Horažďovice - Prachatice 0:1,
Strakonice - Písek 0:0.

Tabulka po 24.kole  
 
  #       Tým   Web   PZ   V   R   P   VG:OG   +/-   PB  
 
   1.     FK Viktoria Žižkov B web » 24   18   3   3   54:16   21   57  
   2.     FK Králův Dvůr web » 24   17   4   3   54:23   19   55  
   3.     SK Marila Votice web » 24   16   3   5   37:16   15   51  
   4.     Jiskra Třeboň   web » 24   11   5   8   44:36   2   38  
   5.     FK Tatran Prachatice web » 24   10   4   10   35:33   -2   34  
   6.     SK Strakonice 1908   web » 24   10   4   10   33:31   -2   34  
   7.     FC Písek   web » 24   9   6   9   41:33   -3   33  
   8.     SK Slavia Vejprnice web » 24   8   9   7   33:26   -3   33  
   9.     Jiskra Domažlice web » 24   10   3   11   40:43   -3   33  
   10.     FK Admira Praha web » 24   10   2   12   31:36   -4   32  
   11.     Klatovy   web » 24   9   3   12   36:33   -6   30  
   12.     FC Bzová   web » 24   8   5   11   32:38   -7   29  
   13.     FK Horažďovice   web » 24   7   3   14   19:52   -12   24  
   14.     SK Motorlet Praha web » 24   6   5   13   26:36   -13   23  
   15.     SK Jankov web » 24   5   4   15   19:51   -17   19  
   16.     SK Senco Doubravka   web » 24   5   3   16   26:57   -18   18  
 
 
 
 
  Zápasy 25.kola  
     
  So 17.05. 10:15   FC Písek - Klatovy          
  So 17.05. 10:15   FK Tatran Prachatice - FK Králův Dvůr          
  So 17.05. 17:00   Jiskra Domažlice - SK Senco Doubravka          
  So 17.05. 17:00   SK Motorlet Praha - SK Jankov          
  So 17.05. 17:00   SK Marila Votice - Jiskra Třeboň          
  So 17.05. 17:00   SK Slavia Vejprnice - FK Horažďovice          
  Ne 18.05. 10:15   FK Admira Praha - SK Strakonice 1908          
  Ne 18.05. 17:00   FK Viktoria Žižkov B - FC Bzová
 
 
 
  Zápasy 25.kola  
     
  So 17.05. 10:15   FC Písek - Klatovy          
  So 17.05. 10:15   Tatran Prachatice - FK Králův Dvůr          
  So 17.05. 17:00   J. Domažlice - Senco Doubravka          
  So 17.05. 17:00   SK Motorlet Praha - SK Jankov          
  So 17.05. 17:00   SK Marila Votice - Jiskra Třeboň          
  So 17.05. 17:00   Slavia Vejprnice - FK Horažďovice          
  Ne 18.05. 10:15   Admira Praha - Strakonice 1908          
  Ne 18.05. 17:00   FK Viktoria Žižkov B - FC Bzová

Krajský přebor:

H. Bříza - Přeštice 2:2,
Tachov - Sušice 3:1,
SK ZČE - Rapid 3:0,
Chrást - Chanovice 5:0,
M.Touškov - Bolevec 2:0,

I. A třída:

Losiná - Křimice 2:2,
Chodov - Žichovice 1:3,
Nýřany - Koloveč 3:1,
Mýto - Staňkov 1:6,
Chotíkov - Zbiroh 0:0.

I. B třída, sk. A:

Dl. Újezd - Planá 4:0,
Bělá - Bezdružice 0:4,
Rozvadov - Přimda 15:0,
K. Lázně - Klenčí 2:0,
Stod - Heřmanova Huť 3:1.