16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Ml. žáci: Jiskra Domažlice - H. Týn 7:0 (1:0)

V sobotu sehráli ml. žáci A Jiskry další mistrovský zápas na domácím hřišti s okresním rivalem z Horšovského Týna. Bez několika hráčů základního kádru, kteří posílili ml. žáky B a Zdeněk Štěpán, který odehrál mistrovský zápas za svůj domácí klub nastoupili hráči s jednoznačným úkolem soupeře porazit. V prvním poločase se mužstvu hra nedařila, když hráči nedodrželi stanovené pokyny a přizpůsobili svoji hru soupeři. Většina akcí šla středem hřiště, kde byl soupeř na nás dobře připraven. Poločas skončili stavem 1:0. Po přestávce hráči pochopili, že obranu soupeře musí překonat v křídelních prostorech a hned se dostavili i goly. Po zlepšeném výkonu Jiskra zvítězila 7:0.

Sestava : Šperl, Vlček,Gabriel,Zíma,Tauer, Copák,Hamor,Linkeš,Konrády, Šimůnek(31.Kohout J.) Škoda(48. Šimůnek)

Branky : Škoda 3, Linkeš 2, Konrády 2

Trenér : R. Neumann