Kalendář

<< leden 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALStaňkov hostí lídra.

Ve víkendovém pokračování krajského přeboru se na domácí půdě představí z našich okresních zástupců jen Staňkov, který zítra od 16,30 hodin hostí lídra soutěže Město Touškov. Staňkovští v minulém kole vysoko podlehli v Manětíně. "Na domácím hřišti se budeme snažit tento výkon napravit, doufám, že se nám to podaří," řekl kapitán Petr Štverka.
Jiskra Domažlice nastoupí dnes od 16,30 hodin na půdě druhých Chanovic, na které ztrácí tři body. "Čeká nás ve třetím utkání venku opět těžký soupeř. Věřím, že navážeme na výkon ze Sušice a vyvarujeme se hrubých chyb, které by Chanovice potrestaly," řekl trenér Jiskry Miroslav Moravec. "Autobus, kterým mohou jet fanoušci, odjíždí od stadionu Střelnice ve 13,45 hodin," dodal sekretář oddílu Jiří Pojar.
Holýšov se dnes představí v Rokycanech, kde se bude snažit získat body, které ztratil domácí remízou s Chodovem.
Chodov naopak zítra dopoledne čeká zápas s Manětínem, který deklasoval Staňkov 7:1.
V I.A třídě se pokusí Postřekov přivézt body, které nutně potřebuje, z Chlumčan.
Tento víkend začíná po přestávce i I.B třída a hned v úvodním jarním kole nabídne dvě okresní derby. Od 16,30 hodin přivítají fotbalisté třetí Bělé nad Radbuzou tým Meclova, který se nachází na devátém místě, a v Poběžovicích nastoupí ve stejný čas hráči Klenčí.
Druhý celek soutěže - Koloveč zajíždí dnes do Záchlumí, kde by proti předposlednímu týmu měl potvrdit roli favorita. Horšovský Týn čeká zítra souboj se sousedem v tabulce, kterým jsou Konstantinovy Lázně.
                                                                                            (mif)