Kalendář

<< duben 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Novinky

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALPo zápasu na Admiře jsem se zeptal Milana Dejmka, trenéra Jiskry

Jak jste vnímal dnešní zápas? 

"V první půli měla Admira častěji míč na kopačkách než my, ale dobře jsme zvládli defenzívu a chodili jsme do brejků. To se nám povedlo - v první půli jsme byli nebezpečnější a několik šancí volalo po gólu. Ve druhé půli nám vyšly dva brejky, dali jsme dva góly, i když druhý byl vlastní, ale to se počítá. V závěru se domácí nedisciplinovaností nechali vyloučit, my jsme chodili často sami na bránu a měli jsme proměnit další šance, abychom si udělali skóre, ale já vítězství beru, protože je pěkné vyhrát venku a snad nám to dodá další sebevědomí do následujících zápasů."

S čím nastoupíte do zápasu proti Motorletu?

"Věřím tomu a na hráčích to vidím, že jejich forma graduje, zvyšuje se sebevědomí a předpokládám, že Motorlet porazíme, protože ho doma porazit musíme - hraje se vlastně 'o šest bodů' a věřím, že to kluci zvládnou."

Jak po dnešním zápasu hodnotíte šanci Jiskry na udržení soutěže?

"Náš základní kádr tvoří 14-15 hráčů a já doufám, že kluci, kteří zatím střídají se o šanci prosadit se do základu budou ještě více 'rvát' a zvýší tím konkurenci na jednotlivé posty. Máme rozhodně hráčskou kvalitu na to, abychom tuto soutěž udrželi."

Vok