16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Bod domácím zajistil Tolar

PŘIMDA - Fotbalová 1. B třída: Tatran Přimda – Sokol Konstantinovy Lázně 2:2 (1:1)

Fotbalisté T. Přimda slavili v podhradí první podzimní bod, celkově druhý v 1. B třídě. V okresním derby hráli se S. Konstantinovy Lázně nerozhodně 2:2. Fotbalové krásy bylo k vidění poskrovnu, na hřišti se odehrával spíše záchranářský boj. O herní kvalitě se nedalo mluvit, což překvapilo zejména u mužstva hostů. To zcela propadlo a nadšeně bojující domácí hráči si za předvedený výkon bod zasloužili. Úvod zápasu patřil hostům. S přibývajícími minutami ale vyklízeli své pozice a v 11. minutě se Tatran ujal vedení. Gólman Konstantinek chyboval a Novohradský poslal míč do břevna. Hostující Macák, ve snaze poslat balon do bezpečí, jej umístil k tyči do vlastní branky – 1:0. V dalších minutách se hra odvíjela převážně mezi šestnáctkami. Hosté přitlačili Tatran až v poslední čtvrthodině, kdy neproměnili několik slibných příležitostí. Střelu Rašína trefila domácí na brankové čáře. Další pokus kapitána Lázní, stejně jako střela Holáka skončily jen rohovým kopem. Když už se zdálo, že půjde Tatran do kabin s jednogólovým vedením, přišla z úhlu střela Hoffmanna, která zaskočila přimdského brankáře – 1:1. Po přestávce začali překvapivě lépe domácí, když ve slibné pozici hlavičkoval Novohradský vedle branky. Na druhé straně přišel po rohu Rašína závar před svatyní Tatranu, ale Vrána a ani Zabloudil míč do branky neprotlačili. Neujala se ani hlavička Pohlota a Hoffmann sám před gólmanem střílel nad. Před brankou Lázní měli nepřesnou mušku Tolar, Vokroj a Koryťák netrefil branku dokonce ze tří metrů. V 74. minutě prostřelil vše, co mu stálo v cestě Hoffmann a hosté opět vedli – 1:2. O vítězství se připravili o šest minut později, kdy se po jejich hrubce dostal k míči Tolar a zkušeně vyrovnal na konečných 2:2.

Poločas: 1:1. Branky: Tolar, vlastní – Hoffmann 2. Rozhodčí: Pajma. ŽK: 2:2. Diváci: 60.

PŘIMDA: Gringer – Růžička, Tolar, Horvát, Teplárek, Vokroj, Novohradský, Koryťák, Morgenstein, Slávik, Svoboda. Střídal Mucha.

K. LÁZNĚ: Kratochvíl – Hampapa, Vaněk, Vrána, Bock, Rašín, Bubeníček, Macák, Hoffmann, Zabloudil, Holák.