24 25 26 27 28 29 30

Horor, prohráli jsme, navíc dvě červené...

Horor! Porazili jsme se sami, navíc dvě červené…
Admira – Jiskra Domažlice 0:2 (0:0)

KOBYLISY (api) – Doslova horor jsme zažili v neděli dopoledne. Nabídli jsme soupeři první gól hrubou chybou, jaká by se neměla stávat ani přípravce. Druhý gól jsme si dali sami – vlastní… A tak jsme to Západočechům, posíleným o pět plzeňských fotbalistů, hodně ulehčili. Domažlického brankáře jsme příliš nezaměstnali. A k tomu i dva vyloučení hráči! Bohužel, od příštího kola hrajeme o záchranu, ačkoli jsme na podzim pomýšleli i na špici tabulky.

Důležité okamžiky:

Ve 12. minutě házel Vobořil svůj typický dlouhý aut a Kejha hlavičkoval těsně vedle tyče.
Ve 14. minutě obral Janků o míč hostujícího Vacka a nabídl šanci Sólistovi. Ten pálil těsně vedle „šibenice“.
V 16. minutě unikl zleva domažlický Bahleda, přihrál míč do běhu Manowetzovi. Michal ho perfektně vychytal.
Ve 24. minutě Dolista vybídl ke střele Janků, jeho ránu ale brankář Mleziva zlikvidoval.
Z protiútoku pálil nebezpečně domažlický Šot – nad břevno.
Ve 29. minutě střílel Janků přímý kop – vedle.
Ve 30. minutě nasšel Martinic v dobré pozici Kubiceho. Jeho rána ale minula tyč.
Ve 32. minutě se z akce Manowetze ocitl před naším gólmanem opět Šot. Michal jeho ránu v pádu chytil.
Ve 43. minutě hlavičkoval opět Šot – vedle.
Ve 44. minutě nebezpečně centroval před branku Manowetz, Vlček hasil nebezpečí odkopem na roh.
V 50. minutě si Štach dovolil luxus kličky dvěma soupeřům ve vlastním „vápně“. O míč ovšem přišel a pro Bahledu nebyl velký problém trefit se nechytatelně k tyči – 0:1. Hrubá chyba posadila Západočechy do sedla…
V 52. minutě prověřil Dolista Mlezivovu pozornost – domažlický gólman byl na místě.
Za minutu Dolista dvakrát hlavičkoval, jednou po Kubiceho rohu vedle, pak po Vobořilově centru nad břevno.
V 66. minutě přišla další Štachova černá chvíle. Poslal hlavou „malou domů“ přímo na branku a nechtěně přehodil vyběhnuvšího Michala – 0:2.
V 74. minutě se dostal hostující Vacek v úniku mezi Štacha a Vlčka. Posledně jmenovaný ho zastavil faulem a sudí Šilling tasil červenou kartu.
V 81. minutě kopal Houzar přímý kop a Dolista – snad ramenem – přestřelil břevno.
V 86. minutě založil Štach hostům vlastní chybou rychlý útok a Michal musel padnout Manowetzovi pod nohy, abychom neinkasovali potřetí.
V 87. minutě se Martinic nevhodně vyjádřil ke spornému verdiktu arbitra a taky „mazal“ předčasně do šatny.

Admira: Michal – Kurek, Štach, Kejha (40. Vlček), Houzar – Vobořil, Martinic, Šefrna, Kubice (56. Kondraš) – Janků, Dolista.