17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Heřmanova Huť - Domažlice B 2:3 (2:1)

SHH Heřmanova Huť – Jiskra Domažlice B 2:3 (2:1)

Hosté přijeli na půdu soupeře s úmyslem pokračovat v předchozích úspěšných vystoupeních a přivézt alespoň bod. Po úvodní dvacetiminutovce by však na jejich úspěch nevsadil nikdo z přítomných fanoušků ani pětník, protože prohrávali 2:0 a byli v hluboké defenzívě. Kontaktní gól však domácí srazil do kolen a hosté zcela ovládli hru, aby nakonec zaslouženě zvítězili, když ještě řadu vyložených šancí neproměnili.

Domácí na soupeře doslova vlétli a na Kohelovu branku se valil jeden rychlý útok za druhým. Domažlický gólman si však poradil s rohovým kopem a poté i s několika střeleckými pokusy domácích. Další střely domácích útočníků pak jeho branku nenašly. Domažličtí je mohli potrestat v 7. minutě, kdy se po rohovém kopu dostal míč ke zcela volnému Bočanovi, ale ten svoji tutovku zazdil střelou ze 12 metrů do brankáře. Hned z protiútoku se dočkali domácí, když se po centru zleva prosadil hlavou Veselovský – 1:0. Hosté odpověděli střelou Krumla vedle pravé tyče a vzápětí po Forstově vysunutí šel sám na domácího brankáře Kotlan, ale i on tutovku zazdil střelou ze 12 metrů do těla soupeřova gólmana.a opakovanou střelou zamířil nad branku. Domácí tuto nemohoucnost potrestali v 17. minutě, kdy se po pravé straně prosadil Lakó a střelou z těžkého úhlu prostřelil překvapeného Kohela – 2:0. Hosté však nešli do kolen a postupně hru v poli vyrovnali. Střelu Krumla z 18 metrů však domácí brankář vyrazil ke Kotlanovi, ten pohotovou střelou z 10 metrů trefil opět jen brankáře, kolem odraženého míče se vytvořil závar a domácí se nakonec odkopem ubránili. Domácí stále hrozili rychlými protiútoky, ale v koncovce třikrát netrefili Kohelovu branku. Ve 28. minutě stačili domácí zblokovat Kotlanovu střelu z 15 metrů ke Krumlovi, jehož pokus skončil vedle levé tyče domácí branky. Domažličtí se dočkali po půlhodině kdy Krumlovu přihrávku poslal do sítě hlavou Kotlan – 2:1. To byl důležitý moment, po němž se domácí začali strachovat o výsledek a místo zvýšené aktivity zcela vyklidili pole, přestali běhat a hosté toho využili k otočení výsledku. Nejprve Kruml netrefil zprava v dobré příležitosti domácí branku a poté si s Bočanovou hlavičkou domácí brankář poradil. Pět minut před obrátkou zůstal faul na pronikajícího Forsta ve vápně nepovšimnut a následně musel Kohel odvracet před nabíhajícím Haklem.

I ve druhém poločasu měli výrazně navrch hosté, ale Čechův pokus zneškodnil brankář a Kotlan po Neumannově vysunutí mířil v dobré pozici z 15 metrů zprava vedle vzdálenější tyče. V 52. minutě se uvolnil domažlický Kotlan, ale jeho střelu z 15 metrů domácí gólman vytlačil na roh a Vlčkův pokus o chvíli později soupeřův brankář zneškodnil. O dvě minuty později se po Krumlově centru zleva prosadil hlavou z 8 metrů Forst – 2:2. Hosté zatlačili domácí do hluboké defenzívy a vytvářeli si jednu příležitost po druhé a další branky se dočkali v 61. minutě, kdy si Váchlalův centr zpracoval na prsou Kotlan tak, že míč dopadl na nohu domácího obránce a od něj se dokutálel do branky – 2:3. Hned po rozehrání poslal Kruml do šance Forsta, ale ten z malého vápna trefil jen tělo domácího brankáře, který následně míč zachytil. Pak vyslal dvě střely na domácí branku Kruml a v 70. minutě se dostal ke slabé střele střídající Kubica, a domácí gólman ji zneškodnil. Deset minut před koncem museli hosté odvracet po závaru před svojí brankou a na druhé straně po Krumlově centru střílel volejem zblízka Kubica do domácího obránce. Poté mířili nepřesně domácí stejně jako Krakeš z 10 metrů po Váchalově centru. Domácí se v závěru dostali ke dvěma střelám, ale na skóre se nic nezměnilo. V 87. minutě střílel vedle domácí branky Čech a Krumlovu dělovku z 18 metrů vytlačil domácí gólman na roh. Když se pak netrefili domácí ani Váchal na druhé straně, bylo to v zápase vše a rezerva Jiskry si odvezla zaslouženě všechny body.

Sestava Jiskry B: Kohel – Neumann, Dufek, Rejthar, Malý (26. Vlček)- Čech, Váchal, Kruml, Bočan – Kotlan (66. Kubica), Forst (66. Krakeš).  Trenér: Jiří Šperl.