Kalendář

<< listopad 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALDynamo Horšovský Týn – Sokol Postřekov 0:0

 

Horšovskotýnští diváci odcházeli po sobotním duelu fotbalové I. B třídy zcela jistě zklamáni. Za své vstupné, v utkání slabé úrovně, viděli totiž hodně osobních soubojů, ještě více nepřesností na obou stranách, málo fotbalu a žádnou branku.

V úvodu zápasu se dlouho nic nedělo a fotbal připomněla pouze střela domácího Plasse, která vylekala postřekovského brankáře Noska, ale pak se opět z trávníku napětí ztratilo. Po vyrovnané první čtvrthodince začali pomalu tahat za delší konec hosté, ale Tauerův centr ve 20. minutě domácí brankář Věneček vytlačil na roh. Největší šance utkání přišla vzápětí pro domácí, když po rohovém kopu zahrál jeden z hostů ve vápně rukou, ale Vachtl otevření skóre z pokutového kopu odmítl, když netrefil branku. Hosté se pořád častěji dostávali před šestnáctku domácích, ale pokusy Řezníčka či Kuželky ke gólu nevedly. Ve 35. minutě musel Věneček z branky, aby odvrátil nebezpečí před hostujícím Cibulkou, pádem pod nohy. Když pak domácí srazili na roh pokus Tauera, mohlo zahřmít na druhé straně, kde po rohovém kopu hlavičkoval jeden z domácích borců na Noskovu branku, ale hostujícího gólmana zastoupil na brankové čáře jeden ze spoluhráčů a míč hlavou odvrátil. V závěru poločasu mířil domácí Věneček hlavou z 8 metrů vedle pravé Noskovy tyče a na druhé straně přestřelil domácí branku Cibulka.

Obraz druhého poločasu byl po fotbalové stránce stejně špatný, jen aktivita se přestěhovala na kopačky domácích, kteří byli celé druhé dějství ofenzívnějším mužstvem. K úspěchu však nevedla Vachtlova hlavička, ani nedůrazná Kopřivova střela. V 58. minutě po Kopřivově tr. kopu hlavičkoval vedle Noskovy branky Bešta. V této fázi hry bylo k vidění neuvěřitelné množství nepřesností na obou stranách, které zcela převládly nad fotbalovostí. V 69. minutě po Kopřivově rohovém kopu vznikl před postřekovskou brankou závar, ale hosté se nakonec odkopem ubránili. Když se pak neprosadil domácí Čedík, mířící vysoko, ani Šindelář který nasměroval míč do stejného místa a centry domácích stačili hosté odvracet, měl poslední šanci v nastaveném čase horšovskotýnský Cihlář, po Kopřivově přihrávce, ale střelou zprava minul vzdálenější tyč Noskovy branky.

 

Sestava D. Horš. Týn: Věneček P. – Bouda, Komárek, Šindelář R., Cihlář, Šindelář T., Věneček M., Plass, Šperl, Kopřiva, Vachtl.  Střídali: Bešta, Čedík. 

Sestava S. Postřekov: Nosek – Řezníček, Kuželka, Janeček, Beroušek, Steinberger, Cibulka, Buček, Tauer, Královec, Brichcín.  Střídali: Vaněk, Linc, Vavřík.

Detail [›]
H. Týn-Postřekov 01
Detail [›]
H. Týn-Postřekov 02
Detail [›]
H. Týn-Postřekov 03
Detail [›]
H. Týn-Postřekov 04
Detail [›]
H. Týn-Postřekov 05
Detail [›]
H. Týn-Postřekov 06
Detail [›]
H. Týn-Postřekov 07
Detail [›]
H. Týn-Postřekov 08
Detail [›]
H. Týn-Postřekov 09
Detail [›]
H. Týn-Postřekov 10
Detail [›]
H. Týn-Postřekov 11
Detail [›]
H. Týn-Postřekov 12
Detail [›]
H. Týn-Postřekov 13
Detail [›]
H. Týn-Postřekov 14
Detail [›]
H. Týn-Postřekov 15
Detail [›]
H. Týn-Postřekov 16
Detail [›]
H. Týn-Postřekov 17
Detail [›]
H. Týn-Postřekov 18
Detail [›]
H. Týn-Postřekov 19
Detail [›]
H. Týn-Postřekov 20