24 25 26 27 28 29 30
31

Mladší žáci: Sokol Mrákov-J. Domažlice B 0:6 (0:3)

Sokol Mrákov-Tj Jiskra Domažlice 0:6(0:3)
V neděli 27.4. sehráli mladší žáci "B" své první jarní utkání a hned na hřišti svého největšího konkurenta v boji o přeborníka okresu - Sokola Mrákov. Pouhé tři body dělili soupeře v tabulce, a  Jiskra vědoma si důležitosti zápasu, nenechala nic náhodě a po výborném výkonu zvítězila 6:0, po poločasu 3:0. V prvním poločasu si mladí hráči vytvořili veliký tlak a množství šancí, z nichž vytěžili 3 branky. V 15. minutě se trefil Dominik Konrády, ve 28. si dal soupeř po závaru před bránou vlastní gol a skore prvního poločasu uzavřel pěknou střelou v 29. minutě opět Dominik Konrády. Ve druhém poločasu Jiskra vystřídala 7 hráčů , ale na kvalitě hry to nebylo znát. Góly ve druhém poločasu dávali 2x Patrik Dufek (37. a 49. minuta) a jednou se trefil David Jurko (35.minuta). Jiskra se tak odpoutala na čele od svého soupeře, ale ještě ji čeká hodně důležitých zápasů. Ten příští sehraje ve čtvtek 1.5 od 14.00 na Střelnici proti Spartaku Klenčí.